کود کمپوست

فروش کود کمپوست در شیراز با کیفیت عالی

فروش کمپوست در شیراز

تولید و فروش کود کمپوست در شیراز مورد تائید موسسه خاک و آب کشور و با قیمت مناسب. شرکت بهسازان کمپوست آمادگی دارد کود کمپوست مورد نیاز کشاورزان، پیمانکاران فضای سبز و صادرکنندگان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تامین کند.

فروش کمپوست در شیراز

تولید کننده ورمی کمپوست در شیراز

شیراز به دلیل داشتن آب و هوای معتدل شرایط مناسب‌تری برای تولید کود کمپوست نسبت به مناطق شمالی، جنوبی و غرب کشور دارد و یکی از مهمترین فاکتورهای تولید کود کمپوست باکیفیت، فراهم کردن شرایط مناسب برای فراوری مواد آلی است. درصورتی که مواد اولیه باکیفیتی داشته باشیم اما نتوانیم شرایط مورد نیاز را برای تولید کود کمپوست فراهم کنیم عمل کمپوستینگ به خوبی انجام نمی‌شود کمپوست تولید شده نیز کیفیت پایینی خواهد داشت که ممکن است در صورت مصرف، احتمال آلودگی خاک به عوامل بیماریزا، بذر علف هرز و همچنین آفات افزایش می‌یابد.

فروش کمپوست در شیراز

کیفیت کود کمپوست تولید شده در شیراز

 

کمپوست به عنوان طلای سیاه نیز شناخته می شود. این کود معجزه‌گر، هر نوع خاکی را اصلاح می‌کند و یک محیط سالم و مفید را برای رشد گیاه فراهم می کند. کشاورزان و باغداران با تجربه میدانند حفظ باروری و احیای خاک به میزان مواد آلی خاک بستگی دارد. استفاده از کودهای شیمیایی باید به حداقل ممکن کاهش یابد. استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی آب های سطحی و زیرزمینی را با نیترات و دیگر عناصر شیمیایی آلوده خواهیم کرد که خطر سلامتی خاک، آب و انسان را در پی خواهد داشت.

یکی از عوامل مهم تولید کمپوست فراهم کردن شرایط دمایی است در دمای مناسب عمل کمپوستینگ به خوبی و در کمترین زمان انجام می‌شود همچنین فراهم کردن رطوبت استاندارد، برای فعالیت میکروارگانیسم‌ها بسیار ضروری است به همین دلیل ممکن است کمپوست تولید شده در  مناطقی گرمسیری و حتی مناطق مرطوب کیفیت کمتری داشته باشد. شرکت بهسازان کمپوست تلاش کرده با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و همچنین کمک گرفتن از افراد مجرب، کارازموده و متخصص کود کمپوست باکیفیتی به کشاورزان عزیز عرضه کند.

 

قیمت کود کمپوست در شیراز

هزینه تولید کود کمپوست بستگی به عوامل مختلفی دارد مهمترین عامل هزینه تامین مواد اولیه است کارخانه کمپوست بهسازان به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی توانسته مواد اولیه با باکیفیت و ارزان تامین نماید و همچنین به دلیل استفاده از یک روش منحصربه فرد در فرایند تولید کمپوست، توانسته هزینه‌های تمام شده تولید را تا ۵۰ درصد کاهش دهد به همین دلیل فروش کمپوست در شیراز از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است

 

تائیدیه موسسه تحقیقات خاک و آب

موسسه تحقیقات خاک و آب زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی با هدف افزایش کیفیت کود های کشاورزی و حفظ سلامت خاک و آب بر روند تولید کودهای کشاورزی نظارت دارد و با نظر به اهمیت حفظ منابع خاک و آب به عنوان یک سرمایه ملی و همچنین تولید محصولات باکیفیت نظارت این موسسه بسیار ضروری  باشد.

شرکت بهسازان کمپوست نیز با رعایت استانداردهای کودی در فرایند تولید و بسته بندی توانسته تاییدیه خاک آب کشور را از این موسسه دریاف نماید. و با همکاری با موسسات تحقیقاتی و داشتن مزارع نمونه کشاورزی و رصد کردن سطح کیفی محصولات تولیدی، این مجموعه عزم و اراده جدی در تولید محصولات باکیفیت تلاش می‌کند.

جهت اطلاع از فروش کود کمپوست در شیراز و همچنین قیمت کود کمپوست با مدیر فروش شرکت در ارتباط باشید.

تلفن تماس:    ۰۹۱۷۳۵۲۳۸۷۱

۰۹۱۷۹۱۶۶۰۱۸

 

 

دیدگاهی در مورد “فروش کود کمپوست در شیراز با کیفیت عالی

 1. رضا لیر گفت:

  سلام
  چندشماره برای تماس گذاشته اید و از شبکه خارج کرده اند ایا به دلیل …کیفیت کود میباشد یا…
  مشتری برای خرید بودم
  ۰۹۱۷۵۰۶۰۷۹۲
  موفق باشید و سربلند

  1. مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر احتمالاً گوشی شارژش تمام شده لطفاجهت اطلاع از کیفیت و قیمت کود کمپوست با شماره ۰۹۱۷۹۱۶۶۰۱۸ تماس بگیرید

 2. ایوب پورقاسمی گفت:

  سلام وعرض ادب، جسارتا خاکه یا پودر تنه نخل هم خرید دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.