محصولات بمب

مشخصات و قیمت کود کامل فول مکس بمب

فول مکس بمب - کود کامل فول مکس بمب

کود فول مکس  موثر ترین و   قوی ترین کود کامل مایع  تقویتی  است که باعث  افزایش چشم‌گیر عملکرد محصول می شود استفاده از این کود روی  افزایش کیفیت محصول و کاهش هزینه های تولید موثر است. غلظت بالای ماده موثره و خلوص  بالا ، آن را به یکی از بهترین و موثر ترین کود های وارداتی تبدیل کرده است.  کود فولمکس مناسب گیاهان باغی ، زراعی،  گیاهان زینتی و گلخانه ای می باشد که در بسته های یک لیتری  و گالن های  ۵  و ۲۰ لیتری در بازار عرضه شده است.

محصولات شرکت بمب (Bomb) یکی از بهترین و کیفیت ترین کود های آلی است که تاثیر فوق العاده ای روی رشد سریع بوته و افزایش عملکرد دارد. غلظت عناصر موجود در کود کامل فول مکس بمب خلوص بالایی دارد و با خرید کود کامل فول مکس بمب می توانید برداشت لذت بخشی را تجربه کنید

کود کامل فول مکس بمب با یک فرمول بی نظیر تولید شده که علاوه برتامین بیشتر عناصر غذایی تعادل عناصر زا در گیاه حفظ می کند این کود علاوه بر عناصر غذایی ماکرو و میکرو،  جلبک دریایی، فویک اسید، هیومیک اسید و آمینو اسید را در ترکیب خود دارد است خرید کود کامل فول مکس بمب می توان گزینه مناسبی برای تامین عناصر غذایی محصولات کشاورزی باشد کود فول مکس برای انواع محصولات کشاورزی، زراعی باغی، سبزی و صیفی، گیاهان آپارتمانی و گلخانه  مناسب می باشد.

مشخصات کود کامل فول مکس بمب ( Fullmax bomb)

نوع کود: نانو کود مایع

تامین کننده: عناصر پر مصرف و ریز مغذی و همراه با جلبک دریایی،  اسید هیومیک  و آمینو اسید 

عملکرد: افزایش سریع رشد، افزایش تعداد گل و  میوه

نوع بسته بندی:  یک لیتری و گالن‌های پنج و بیست لیتری

زمان مصرف: چهار برگی تا بیست روز قبل از برداشت

قابلیت استفاده:  کود ابیاری و محلول پاشی

تاثیر استفاده از کود کامل فول مکس بمب

نانو کود فول مکس از مواد آلی و سازگار با محیط زیست تولید شده است این محصول  هیچ  گونه خطری برای محیط زیست ندارد و آسیبی به خاک، گیاه و انسان نمی زند. کود کامل مایع فول مکس یکی از بهترین گزینه ها برای تولید محصول سالم و صادراتی می باشد. تولید محصول ارگانیک و با کیفیت یکی از ضروریات بازار صادرات خصوصاً کشورهای حوزه خلیج فارس و روسیه است.    

  تکنولوژی نانو در تولید این کود بکار رفته است  همین مشخصه سرعت جذب  این کود را از طریق ریشه و اندام هوایی بالا می برد و  اثر گذاری آن چند برابر بیشتر می شود. خلوص بالا و جذب سریع فول مکس باعث شده که  اثر آن چند روز پس از مصرف در گیاه قابل مشاهده شود.  تاثیر این کود علاوه بر افزایش سرعت رشد رویشی، تعداد گل و میوه  و تبدیل گل به میوه را در بوته افزایش می دهد.

ترکیبات کود کامل فولمکس بمب

نیتروژن: ۵ درصد

پتاسیم: ۲۰ درصد

فسفر : ۲۰ درصد

اسید فولیک: ۱۰ درصد

آهن: ۱۰ درصد

اسید آمینه: ۵ درصد

هیومیک اسید: ۱۰ درصد

 جلبک دریایی: ۱۰ درصد

کلسیم: ۵ درصد

مزیت های خرید کود کامل فول مکس

خرید کود های با کیفیت مزیت های بسیاری را برای کشاورزان عزیز دارد از مهمترین مزیت های آن کاهش هزینه ها، تاثیر سریع، غلظت بالای ماده موثره و مصرف آسان  است.

کاهش هزینه های تولید

با خرید کود کامل فول مکس بمب شما دیگر نیاز به خرید چند کود مختلف نیست این کود کامل ناو  بیشتر نیاز گیاه به عناصر ماکرو و میکرو  را برطرف کرده و نیاز  به خرید برخی از کود ها از جمله اسید آمینه، هیومیک اسید، فولیک اسید، جلبک دریای و کود npk  سه بیست نمی باشد.  بنابراین با خرید کود کامل فول مکس هزینه نهاده های شما در طول فصل رشد کاهش و در نهایت باعث افزایش درامد می گردد.

تاثیر سریع کود فول مکس

استفاده از تکنولوژی نانو در این کود باعث جذب سریع شده و تا یک هفته پس از مصرف اثر آن قابل مشاهد است. با اثر گذاری سریع بوته فرصت خواهد داشت تا سطح برگ خود را در کمترین زمان به حداکثر رسانده و گیاه را برای مرحله زایشی آماده کند در این شرایط بوته می تواند گل و میوه خود را به حد ایده ال برساند.

استفاده آسان و کم هزینه

کود های بی کیفیت به دلیل داشتن حلالیت پایین و املاح غیر ضروری در زمان مصرف مشکلاتی را ایجاد می کند از مشکلات عمده این نوع کود ها در زمان محلول پاشی گرفتگی نازل ها است. خلوص و حلالیت بالای کود های باکیفیت مصرف آن را برای استفاده در سیستم های ابیاری نوین بسیار راحت و بی دردسر است.

کود کامل فول مکس حلالیت بسیار بالایی دارد از این رو زمان مصرف با مشکل خاصی رو به برو نمی شوید. ریز بودن ذرات کود یک مزیت خوب برای  محلول پاشی محسوب می شود.  پس از محلول پاشی عناصر به خوبی جذب برگ شده و هیچ گونه سوزندگی بر روی برگ گیاه ایجاد نمی کند.

غلظت بالای ماده موثره

از مهمترین فاکتور های تعیین میزان کیفیت یک کود میزان غلظت ماده موثره آن است. بالا بودن میزان غلظت ماده موثره راندمان مصرف را به خوبی افزایش می دهد این کود می تواند بیش از ۱۰ عنصر غذایی برای گیاه تامین کند حفظ تعادل عناصر غذایی در این کود امکان استفاده از آن را را در طول دوره رشد فراهم کرده است.

افزایش سریع سطح برگ

کود کامل فولمکس بمب حاوی ۵ درصد نیتروژن، ۱۰ درصد هیومیک اسید، ۱۰درصد جلبک دریایی، ۱۰ درصد فولیک اسید و ۱۰درصد امینو اسید است این ترکیبات به خوبی روی رشد سریع برگ و اندام هوایی تاثیر می گذارد. واقعی بودن درصد عناصرف جذب سریع و خلوص بالای آن باعث افزایش سریع رشد شاخه و برگ می شود. بیست روز پس از مصرف سطح برگ بوته به میزان ایده ال آن می رسد.

تاثیر کود فول مکس در درشت شدن میوه

نانو کود فولمکس میزان پتاسیم، کلسیم و فسفر  و پتاسیم بالایی دارد. این کود حاوی ۲۰%  پتاس۲۰% فسفر،   و ۵ % کلسیم می باشد فسفر در افزایش وزن میوه و دانه تاثیر گذار است و انرژی گیاه را در طول فصل رشد تامین می کند. عنصر کلسیم تقسیم سلولی را افزایش میدهد افزایش تعداد سلول ها در ابتدای تشکیل میوه شرایط را برای درشت شدن میوه و دانه فراهم می کند. پتاسیم موجود در این کود باعث افزایش درصد  قند میوه شده  درگیاه و به دنبال آن میوه و دانه آب بیشتری جذب میکند که در نهایت باعث افزایش وزن و حجم  می شود. پتاس همچنین باعث با بهبود رنگ و طعم میوه باعث افزایش کیفیت دانه می شود.  

مزایای مصرف کود کامل فول مکس

 • تولید محصول سالم
 • تامین عناصر ضروری برای گیاه
 • بهبود اصلاح خاک های قلیایی و شور
 • قابل استفاده برای همه گیاهان زراعی و باغی
 • اثر گذاری سریع
 • بهبود کیفیت خاک
 • بالا بردن مقاومت گیاه به تنش های محیطی
 • آزاد کردن عناصر غذایی خاک
 • بالا بردن میزان فتوسنتز برگ
 • مناسب بودن قیمت با توجه به درصد عناصر و کیفیت آن
 • حفظ تعادل عناصر غذایی در خاک و گیاه
 • بالا بردن کیفیت میوه

تاثیر کود کامل فول مکس در افزایش حاصلخیزی خاک

کود فولمکس بمب بر خلاف انواع کودهای شیمیایی و برخی کود های معدنی فاقد عناصر غذایی سمی و مضر از جمله کلر، سدیم آرسنیک، سرب، کادمیم و ... می باشد استفاده خرید و استفاده از کود فول مکس بمب  نه تنها شوری  را افزایش نمی دهد بلکه باعث افزایش حاصلخیزی خاک می گردد. از ویزگی های مهم این کود ساز گار بودن با محیط زیست است که با مصرف آن می توان محصول سالم و ارگانیک تولید کرد.

نحوه مصرف کود فول مکس بمب (Fullmax bomb)

کود فول مکس بمب به دو روش کود محلول پاشی و تزریق در سیستم آبیاری قابل استفاده می باشد. مصرف این کود از طریق تمام بخش های سبز گیاه و ریشه قابل جذب است. یک اصل مهم در تغذیه کودی انواع محصولات کشاورزی بایستی رعایت کرد این اصل نسبت بیست به هشتاد است بر اساس این اصل  ۸۰ درصد کود های مورد نیاز گیاه از طریق خاک (کود ابیاری)  و ۲۰  درصد آن با محلول پاشی تامین شود. البته کیفیت خاک و  وضعیت PH، EC و TNV خاک نیز در میزان مصرف تاثیر گذار است.

بهترین زمان برای محلول پاشی در روز های گرم صبح زود یا عصر  و در دمای بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد انجام شود تا حداکثر جذب صورت گیرد. محلول پاشی در ساعات گرم روز جذب را کاهش و احتمال ایجاد علایم سوزندگیدر برگ را افزایش می دهد.  باز بودن روزنه های برگ در زمان محلول پاشی باعث  جذب حداکثری می شود. علاوه بر هوای خنک، رطوبت کافی در هوا و  محیط اطراف ریشه در میزان تاثیر گذاری جذب برگی از طریق محلول پاشی موثر است. کود فولمکس را می توان طی یک تا دو مرحله در طول فصل رشد استفاده کرد.  

زمان مصرف کود کامل فول مکس

کود مایع فول مکس یک ترکیب کاملی از عناصر غذایی ماکرو و میکرو را دارد که باعث حفظ تعادل عناصر غذایی می شود از این کود در طول دوره رشد گیاه تا ۲۰ روز قبل از برداشت می توان استفاده کرد. بهترین زمان برای استفاده از آن  مرحله چهار برگی تا  گردویی شدن میوه در درختان و صیفی جات و تشکیل دانه در غلات  می باشد.  

خرید کود کامل فول مکس بمب و استفاده از آن  در ابتدای فصل رشد ( مرحله ۴ تا ۶ برگی) باعث افزایش سریع رشد و سطح برگ می شود.  ترکیبات جلبک دریایی،  هیومیک اسید، آمینو اسید،  فولیک اسید و نیتروژن موجود در آن رشد رویشی را به سرعت افزایش می دهد. به دلیل وجود کلسیم، فسفر و بور در فول مکس  استفاده  از آن قبل از گلدهی باعث افزایش تعداد گل  و میوه می شود و در نهایت باعث افزایش عملکرد محصول می شود.  

میزان مصرف کود فول مکس بمب

کود کامل فول مکس بمب در همه سیستم های آبیاری(قطره ای، نواری و غرقابی قابل استفاده است. مقدار   مصرف نوع سیستم ابیاری،  نوع گیاه و زمان مصرف بستگی دارد.

مقدار مصرف کود نانو فول مکس در گیاهان زراعی به صورت کود ابیاری  ۱۰ لیتر در هکتار و محلول پاشی دو تا سه لیتر در هکتار می باشد

کامل فول مکس بمب در درختان مثمر و غیر مثمر برای  هر درخت (بالای از ۵ سال سن ) بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ سی سی به صورت تزریق در سیستم ابیاری و سه در هزار به صورت محلول پاشی توصیه می شود.

میزان مصرف کود کامل فول مکس بمب برای درختان کوچک و غیر مثمر( یک تا پنج ساله ) برای هر درخت بین ۵۰ تا ۸۰ سی سی  به صورت کود ابیاری و سه در  هزار صورت محلول پاشی می باشد.

کامل کود فول مکس برای هر گلدان کوچک همراه با آب ابیاری بین ۵ تا ۲۰ سی سی  و برای گلدان های بزرگ  بین ۲۰ تا ۴۰سی سی  توصیه می شود.

نکته مهم: میزان توصیه شده کود کامل فولمکس بمب در این مقاله عمومی می باشد و با توجه به شرایط خاک و آب، نوع سیستم ابیاری و سن گیاه این میران تغییر می کند جهت اطلاع از میزان مصرف دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تاثیر مصرف کود کامل فول مکس بمب در درختان میوه

کود کامل کامل فول مکس بمب یک کود کامل مایع تقویتی است که برای  انواع درختان میوه از جمله مرکبات، پسته، گردو، انگور، انار، زردالو و ....  مناسب است این کود اغلب نیاز عناصر غذایی درختان میوه را به خوبی فراهم می کند. استفاده از این کود قبل از مرحله گلدهی (آب استارت) باعث افزایش تعداد گل و افزایش میزان تبدیل گل به میوه می شود.  از مزایای استفاده از کود کامل فولمکس بمب در درختان  تامین انرژی گیاه  در طول فصل رشد است. استفاده از کود کامل مایع فول مکس بمب در زمان تشکیل میوه می تواند سایز میوه را افزایش دهد.

تاثیر کود کامل فولمکس در غلات و حبوبات

برخی گیاهان غلات مثل گندم و جو تعداد پنجه تاثیر مستقیمی روی افزایش تناژ دارد محلول پاشی این کود در گندم و جو آبی و دیم در این مرحله باعث افزایش تعداد پنجه شده که در نهایت باعث افزایش خوشه در واحد سطح می شود این کود همچنین در ذرت باعث افزایش رشد طولی و قطر ساقه ذرت می گردد. استفاده از کود کامل در در حبوباتی مثل لوبیا، نخود، عدس و ...ابتدای فصل رشد باعث افزایش سطح برگ و قبل از مرحله گلدهی باعث افزایش گل و غلاف می گردد. 

تاثیر مصرف کود کامل فولمکس بمب در سبزی و صیفی

سرعت رشد اندام های هوایی در بسیاری از سبزیجات از اهمیت بالایی برخوردار است. کود هایی که بتوانند سرعت رشد بوته را در زمان اندکی افزایش دهند می توانند بسیار مفید باشند. رسیدن به حداکثر سطح برگ در برخی گیاهان صیفی مثل خربزه، هندوانه، خیار، کدو قبل از تشکیل گل بسیار اهمیت دارد. میزان سطح برگ تعیین کننده تعداد میوه و سایز میوه است هرچه سطح برگی بیشتری داشته باشیم تعدادمیوه افزایش  و میوه های درشت تری خواهیم داشت.  مصرف کود مایع فولمکس در ابتدای دوره رشد باعث افزایش رشد سریع بوته می گردد. همچنین عناصر بور، کلسیم و فسفر موجود در فول مکس  روی گلدهی گیاهان تاثیر مستقیم دارند.

دیگر محصولات برند بمب

برند بمب علاوه بر کود کامل فول مکس بمب محصولات متنوع دیگری از قبیل، فول هیومیک  ، کلسیم ۳۴ درصد، فسفر ۹۰ درصد، پتاس ۸۰ درصد، فروت ست، کود سه بیست، ۱۰-۵۲-۱۰ ، مولتی کمپلکس، آمینو اسید ، کود مخصوص پسته، جلبک دریایی،  فسفیت پتاسیم را در سبد محصولات خود دارد.

فول هیومیک بمب (هیومیک اسید)

فول هیومیک بمب با ۹۵ درصد هیومیک اسید یکی از باکیفیت ترین هیومیک اسید های وارداتی موجود در بازار است این محصول از که از لیگنیت اکسید شده با کیفیت تولید شده است فول هیومیک بمب همانند فول مکس  ۱۰۰ درصد ارگانیک است که خلوص و غلظت ماده موثره بالایی دارد. هیومیک اسید در اصلاح خاک های شور و قلیایی و افزایش حاصلخیزی خاک بسیار تاثیر گذار است و با بهبود جذب عناصر غذایی باعث افزایش رشد ریشه و اندام هوایی می شود.

هیومیک اسید - کود هیومیک اسید بمب

کود آهن ۲۵ درصد بمب (ایرون مکس)

کود نانو آهن بمب یا ایرون مکس با درصد بالای اهن به سرعت کمبود آهن را در همه گیاهان رفع می کند  به دلیل غلظت بالا این کود اثربخشی خیلی خوبی دارد. آهن یک عنصر کم مصرف و پر اهمیت است که در کلرفیل سازی نقش مهمی ایفا می کند کمبود آهن در اغلب گیاهان یکی از شایع ترین کمبود ها محسوب می شود.  علایم کمبود آن  در برگهای جوان و به صورت زردی بین رگبری ظاهر می شود برخی از درختان مثل درخت به، سیب و آلو به کمبود آهن بسیار حساس بوده و زود تر از دیگر درختان علایم کمبود در آنها مشاهد می شودو عنصر آهن در خاک های آهکی و قلیایی تثبیت می شود. در صورت تثبیت این عنصر برای گیاهان غیر قابل جذب است.

کود سه بیست بمب

کود ۲۰-۲۰-۲۰ برند بمب به صورت متعادل عناصر غذایی پر مصرف و کم مصرف را دارد ۲۰ درصد نیتروژن موجود در این کود باعث رشد رویشی و افزایش سطح برگ می شود. این کود همانند کود کامل مایع فول مکس  یک کود متعادلی است که از ابتدای فصل رشد تا زمان تشکیل میوه نیز قابل استفاده است. میزان مصرف کود سه بیست بمب به صورت تزریق در سیستم ابیاری برای هر هکتار ۱۰ تا ۲۰ لیتر در هکتار  و به صورت محلول پاشی سه در هزار در باغات و دو لیتر در هکتار در مزراع می باشد. 

کود فسفیت پتاسیم برند بمب

کود فسفیت پتاسیم بمب علاوه بر اثر تغذیه ای خاصیت درمان کنندگی نیز دارد استفاده از سم کود فسفیت پتاسیم در ابتدای فصل رشد باعث افزایش مقاومت گیاه به آفات و بیماری ها می شود و  خسارت آفات و بیماری ها  و افات را کاهش می دهد.  وجود میزان فسفر بالا در کود فسفیت پتاسیم بمب باعث افزایش رشد ریشه شده و سطح ریشه را در خاک گسترش می دهد که در نهایت باعث افزایش جذب عناصر غذایی در خاک می شود.  این کود برای تمام گیاهان باغی،  زراعی ،  گیاهان آپارتمانی  و گلخانه مناسب است.

  نانو کود فسفیت پتاسیم بمب با ترمیم ریشه های آلوده به بیماری های  قارچی و باکتریایی از خشک شدن بوته گیاه  جلوگیری می کند. این کود دارای  ۳۴% پتاس و ۵۲%فسفر است.

کود مایع فروت ست بمب

کوددهی درختان میوه پس از برداشت از مهترین مراحل تغذیه است. اولویت درختان بعد از گلدهی تغذیه  میوه هاست فتوسنتز تولید شده در برگ صرف درشت شدن میوه می شود و جوانه های زایشی به خوبی تغذیه نمی شوند و در نهایت باعث ضعیف ماندن جوانه ها می گردد. ضعیف شدن جوانه ها مقاومت جوانه های سال جاری  و گل های سال اینده را در برابر سرما حساستر می کند. تغذیه با کود فروت ست بمب پس از برداشت میوه باعث افزایش مقاومت درختان به سرمای بهاره می شود. فروت ست بمب همانند کول فول مکس بمب یکی از با کیفیت ترین و کامل ترین فروت ست های وارداتی موجود در بازار است. زمان مصرف این کود طی دو مرحله  دو هفته پس از برداشت محصول و زمان تورم جوانه ها در اسفند ماه یا فروردین بسته به نوع درخت و منطقه می باشد. کود مایع فروت ست بمب  قابل استفاده برای محصولات زراعی، باغی ، گلخانه و گیاهان زینتی است. کود کامل مایع فروت ست بمب با تغذیه مناسب باعث افزایش گل انگیزی درختان و افزایش مقاومت گلها به سرمای بهاره می شود. 

کلسیم ۳۴ درصد بمب

کلسیم یکی از عناصر پر مصرف و ضروری گیاه است که در تقسیم سلولی و افزایش ضخامت دیواره سلولی نقش دارد تقسیم سلولی باعث افزایش رشد مریستم های انتهایی شاخه و ریشه می شود و با افزیش ضخامت سلولی مقاومت درخت به افات و بیماری ها و تنش های دمایی افزایش می یابد. یکی از مشکلات کلسیم جذب آن است کلسیم از طریق نوک ریشه های مویین که هنوز حلقه کاسپاری اطراف سلول های ریشه شکل نگرفته قابل جذب است با تبدیل شدن مریستم اولیه به مریستم ثانویه جذب کلسیم با مشکل مواجه می شود. در اواسط فصل رشد با گرمتر شدن هوا بیشتر کلسیم بایستی از طریق محلول پاشی تامین شود. کود کلسیم ۳۴ درصد بمب یکی از کود های وارداتی با درصد کلسیم بالا است که به خوبی از طریق محلول پاشی و سیستم ابیاری قابل جذب است. کلسیم ۳۴ درصد برند بمب با تکنولوژی نانو تولید شده و ذرات بسیار ریزی دارد. جذب و انتقال این کود در گیاه به خوبی انجام می شود.

کود فسفر ۹۰ درصد بمب

یکی دیگر از محصولات این شرکت فسفر ۹۰ درصد بمب است این کود با درصد فسفر بسیار عالی نیاز گیاه به فسفر را به خوبی تامین می کند. فسفر یکی از عناصر پر مصرف و ضروری گیاه است که در تامین انرژی گیاه، افزایش گلدهی، افزایش حجم میوه ، افزایش ریشه زایی و پنجه زنی در غلات بسیار تاثیر گذار است. کود فسفر ۹۰ درصد بمب از ابتدای فصل باعث افزایش سطح ریشه و در قبل از مرحله پنجه زنی باعث افزایش پنجه زنی در گیاه می شود.

کود پتاس ۸۰ درصد بمب

کود پتاس بالای ۸۰ درصد بمب دارای ۸۰ درصد پتاسیم قابل جذب است و به صورت محلول پاشی و کود ابیاری قابل استفاده است. پتاسیم نقش مهمی در افزایش مقاومت گیاه به تنش های محیطی و افزایش درشت شدن میوه دارد. پتاس ۸۰ درصد بمب در زمان درشت شدن میوه قابل استفاده است.

کود ۱۰-۵۲-۱۰ بمب

یکی دیگر از کود های فسفر بالای شرکت بمب کود ۱۰-۵۲-۱۰ است که دارای ۵۲ درصد فسفر ۱۰ درصد نیتروژن و ۱۰ درصد پتاس است استفاده از این کود در اب اول و دوم پس از سبز شدن باعث افزایش سطح ریشه می شود افزایش سطح ریشه باعث افزایش جذب آب و عناصر غذایی می شود. زمانی که ریشه گیاه در گیری بیماری های قارچی است استفاده از کود ۱۰-۵۲-۱۰ بمب باعث ترمیم ریشه های اسیب دیده شده و گیاه را از خطر خشک شدن نجات می دهد.

مولتی کمپلکس بمب

رمز موفقیت در رسیدن به حداکثر عملکرد حفظ تعادل عناصر غذایی در گیاه است. گیاه علاوه بر عناصر ماکرو به عناصر کم مصرف هم نیاز دارد اگر همه عناصر غذای به خوبی و در زمان مناسب تامین شود کمبود حتی یک عنصر کم مصرف در رشد گیاه و باردهی تاثیر منفی می گذارد. کود مولتی کمپلکس بمب با تامین عناصر غذایی میکرو برخی از عناصر ماکرو تعادل عناصر غذایی را در گیاه حفظ می کند و در رسیدن به حداکثر عملکرد می تواند موثر باشد. استفاده از مولتی کمپلکس بمب قبل از گلدهی باعث افزایش تعداد گل و جلوگیری از ریزش گل و میوه می شود. این کود همچنین به عنوان بذر مال قابل استفاده است.

مولتی کمپلکس - کود مولتی کمپلکس بمب

آمینو اسید بمب

اسید های آمینه از اجزای اصلی پروتئین‌ها هستند که باعث  رشد و توسعه گیاهان می شوند گیاه برای تولید اسید امینه انرژی زیادی صرف می کند قرار گرفتن اسید آمینه به صورت آماده  در اختیار مصرف انرژی در گیاه را کاهش میدهد. آمینو اسید بمب نقش مهمی در بالا بردن مقاومت گیاه در زمان تنش های دمایی و خشکی دارد استفاده از این کود در زمان تنش می تواند خسارت را به حداقل برساند عملکرد اصلی این کود افزایش مقاوت به تنش ها، افزایش گلدهی ، افزایش رشد رویشی  و تعداد میوه  می باشد. آمینو اسید بمب برای انواع گیاهان باغی، زراعی، سبزی و صیفی و گیاهان اپارتمانی است.

کود مخصوص پسته بمب

کود مخصوص پسته بمب  عناصر غذایی مورد نیاز پسته را به خوبی تامین می کند کلسیم، بور و فسفر سه عنصر مهم و ضروری درخت پسته است. پسته نسبت به بسیاری از درختان میوه به میزان بور و کلسیم بیشتری نیاز دارد تامین بور میتواند باعث افزایش تعداد خوشه و تشکیل مغز پسته شود.  با کود نانو مخصوص پسته بمب میتوان محصولی کاملا ارگانیک تولید و به بازار عرضه کرد این کود دارای عناصر فسفر، پتاسیم،  آمینو اسید، کلسیم،  بور و مواد الی است.

 با خرید کود پسته بمب مصرف کودها و سموم شیمیایی کاهش یافته و باعث حفظ سلامتی خاک و گیاه می شود.  

جلبک دریایی بمب

کود جلبک دریایی بمب  باعث افزایش رشد و توسعه سطح برگ گیاه می شود و مقاومت گیاهان به آفات و بیماری ها را کاهش می دهد. کود های حاوی جلبک همچنین باعث افزایش میزان ماده آلی خاک می‌شود  و باعث افزایش حاصلخیزی خاک می شود. کود جلبک دریایی بمب میزان ۹۰ درصد جلبک دریایی دارد که از نظر درصد و خلوص یکی از با کیفیت ترین کود های وارداتی موجود در بازار است.

خرید کود کامل فول مکس

نانو کود مایع فول مکس یک کود کامل وارداتی است که در فروش گاه اینترنتی اورگانیک اگری با قیمت مناسب عرضه می گردد کیفیت این کود تضمین شده است و این فروشگاه اینترنتی خرید کود کامل فول مکس بمب را  برای  داشتن یک تجربه برداشت عالی به شما کشاورزان عزیز پیشنهاد می کند. خرید کود های بی کیفیت موجود در بازار علاوه بر افزایش هزینه های تولید تاثیر چندانی روی افزایش محصول شما نخواهد داشت با خرید کود کامل فول مکس بمب مصرف دیگر نیاز به خرید برخی از کود ها از جمله جلبک دریایی، آمینو اسید، فولیک اسید و هیومیک اسید نیست و  این مزیت باعث می شود هزینه های شما در خرید نهاده های کشاورزی کاهش یابد.  

قیمت کود کامل فول مکس بمب

کود فول مکس بمب با توجه به استقبال کشاورزان و تاثیر آن در افزایش عملکرد یکی از کود های کامل مایع وارداتی موجود در بازار است.  قیمت این کود نسبت به کود های مشابه با توجه به کیفیت و اثر گذاری بالای آن قیمت مناسبی دارد. مطمئن ترین و بهترین راه برای اطمینان از میزان کیفیت بررسی نتیجه   مصرف این کود و نظرات مشتریان می باشد. اثر کود کامل فول مکس بمب یک هفته پس از مصرف در گیاه قابل مشاهد است. کیفیت  و آنالیز کود روی  قیمت آن تاثیر گذار است هر چه کود کیفیت بالاتری داشته باشد طبیعی است که قیمت بالاتری داشته باشد. فروشگاه اورگانیک اگری شرکت بهسازان تمامی محصولات بمب را با تضمین اصالت کالا با قیمت مناسبی عرضه می کند.  

کود کامل فول مکس بمب و دیگر محصولات این فروشگاه  به نقاط مختلف کشور از جمله اصفهان ، فارس، اصفهان، کرمان، خوزستان، یزد، گیلان، مازندران، تهران، مشهد، هرمزگان، قم، یاسوج، خوزستان، اراک،    تبریز و… برای مشتریان عزیز در کمترین زمان ارسال خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید بهترین کود متناسب با نیاز محصول شما با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اورگانیک اگری شرکت بهسازان تماس بگیرید.

دیدگاهی در مورد “مشخصات و قیمت کود کامل فول مکس بمب

 1. جواد خداوردی بم گفت:

  اگرقیمتها ودستورالعنل کودها وتضمینی اثرگذاری درتناژ وکیفیت انجام شود کشاورزان با اعتماد کامل خرید میکنن ودرهراستان نمایندگی ایجاد شود

  1. MR_HASANBAYGI گفت:

   سلام سپاس از نظرات شما قیمت تمامی محصولات از جمله فول مکس بمب در صفحه محصولات قرار داده شده دستور العمل مصرف نیز به صورت عمومی در مقالات قرار گرفته برای دسترسی به نتایج مصرف و اطمینان از کیفیت محصولات فروشگاه ارگانیک اگری شرکت بهسازان کشت نوین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.