بذر

بذر | ۰۵ مورد درباره با دانه های بونسای برای آبیاری و حفاظت!

بذر | 05 مورد درباره با دانه های بونسای برای آبیاری و حفاظت!

بذر | دانه های ارگانیک  ۱ بونسای در واقع فقط گونه های درختی معمولی هستند که ممکن است کاملاً به Apiosporino Colinsii آلوده شده باشند. این در واقع یک قارچ است که به ژن های درخت حمله می کند. در نتیجه کل کد ژنتیکی درخت را بازسازی می کند و به طور بالقوه نمونه های کوتوله ای شبیه درختان بونسای ایجاد می کند. اینها دانه های بونسای غیرمعمولی هستند زیرا درختان تحت تأثیر این قارچ به سختی دانه تولید می کنند.

در واقع. تمام دانه های دیگر بونسای ارگانیک اگری فقط گونه های درختی معمولی هستند که قبل از کاهش ریشه و کنترل رشد ریشه به همان اندازه بالغ می شوند. هدف باغبانی بونسای کنترل رشد درخت با قطع و هرس ریشه ها به مدت یک سال یا بیشتر است. هرس معمولی از شاخه ها و جوانه ها حتی می تواند اندازه درخت را کنترل کند

تاریخ۱۴۰۱.۱۲.۱۰
عنوان۰۵ مورد درباره با دانه های بونسای برای آبیاری و حفاظت!
نویسندهsir vahid ebrahimi
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۷۹۵
زمان خوانش۰۰:۱۸:۳۵

طبیعت کوچک درخت بونسای را حفظ کند. دانه‌های بونسای را می‌توان از میوه‌های تولید شده توسط درخت بونسای نیز جمع‌آوری کرد. اما تقریباً همه آن‌ها مانند درختان با اندازه معمولی متورم می‌شوند. بیشتر دانه های بونسای فروخته شده. دانه های درختان برگریز و مخروطیان هستند. اینها درخت بونسای را به راحتی گسترش می دهند و سریع نگه می دارند.

بیشتر دانه هایی که به عنوان دانه های بونسای برچسب گذاری شده اند حتی دستورالعمل هایی در مورد نحوه رشد آنها به درخت بونسای دارند. بذر بن سای مورد علاقه اغلب توسط افراد تازه کار و مبتدی خریداری می شود که انتخاب می کنند درختان خود را بالغ کنند. با این حال. همه تازه‌کارها این را در ذهن ندارند. و برخی نهال‌ها یا نهال‌هایی را می‌خرند که به اندازه کافی رشد کرده‌اند تا در درختان بونسای هرس شوند.

آنچه در این مقاله از نظر شما خواهد گذشت

اشتباهات و تصورات غلط در رابطه با دانه بن سای

خرید دانه و آمادگی برای کاشت دانه با بهترین متد

خاک و سینی در کشت دانه چه کاربردی دارند و چه مفهومی دارد

محل و کاشت دانه چه خصوصیاتی را در بر خواهد گرفت

آبیاری این دانه بن سای و حفاظت در زمستان اول

سوالات متداول در خصوص و با مضمون کشت کاکتوس

گالری تصاویر

دانه های ارگانیک  ۱ | تصورات غلط در رابطه با دانه بونسای

دانه های ارگانیک  ۲ | خاک و سینی در کشت دانه

دانه های ارگانیک  ۳ | حفاظت در زمستان اول

اشتباهات و تصورات غلط در رابطه با بذر بن سای

اگرچه برخی تصورات غلط وجود دارد که بذر بونسای پس از بالغ شدن به گیاهان بونسای تبدیل می‌شوند. فقط آنهایی که به قارچ آلوده شده‌اند از اندازه معمولی خود کوچک می‌شوند. سایر دانه هایی که به عنوان بونسای برچسب گذاری شده اند به سادگی نشان می دهند که این دانه ها را می توان از طریق روش های کشت بونسای به گیاهان بونسای تبدیل کرد یا رشد داد.

دلایل دیگری که باعث می‌شود گونه‌های درختی معمولی کوچک‌تر از حد معمول باشند. معمولاً دانه‌های بد شکل و تغییر شکل یا رشد محدود ریشه هستند. ممکن است ترجیح دهید نهال و نهال بخرید تا دانه بونسای ارگانیک اگری . زیرا دانهها ممکن است مدتی طول بکشد تا پف کنند و همه دانه ها واقعاً به مرحله نهال یا نهال نمی رسند.

بذر |تصورات غلط در رابطه با دانه بونسای

بذر |تصورات غلط در رابطه با دانه بونسای
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۱ | تصورات غلط در رابطه با دانه بونسای

کاشت دانه از درخت بونسای باعث تولید گیاه بونسای نمی شود. میوه گیاهان بونسای به ندرت دانه های ارگانیک  ۲ تولید می کند که اگر به درستی ساخته نشده باشند. به گیاهان بونسای بالغ می شوند. رشد یک بونسای از دانه به درخت بونسای می تواند یکی از لذت بخش ترین تجربیات در زندگی باشد. رسیدن به آن سال ها طول می کشد. اما نتیجه خیره کننده است.

شما در نهایت با یک درخت بونسای خواهید رسید که می توانید بگویید از روی زمین رشد کرده اید. قبل از خرید دانه. باید بدانید که قصد دارید چه گونه‌هایی را پرورش دهید. برای یافتن بهترین گونه برای سبک زندگی خود به صورت آنلاین تحقیق کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه گونه بذر بن سای را می‌خواهید رشد دهید. می‌توانید به سراغ درخت بروید.

خرید دانه و آمادگی برای کاشت بذر با بهترین متد

هنگام خرید بذر که قصد آموزش آن را برای بونسای ارگانیک اگری دارید. مهم است که به نام دانه‌ها توجه کنید. بسیاری از فروشندگان سعی می‌کنند دانه‌های درخت بونسای ویژه را با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت معمولی بفروشند. ما دانه های خود را ازسایت اورگانیک اگری می خریم.

جایی که آنها به عنوان دانه های درخت بونسای درج شده اند اما گران قیمت نیستند. در حالی که منتظر دریافت دانه خود هستید. می توانید مواد اولیه دانه خود را جمع آوری کنید. این مواد بسته به تعداد بذر بن سای که قصد دارید رشد کنید و انتظارات شما می تواند بسیار متفاوت باشد.

خاک و سینی در کشت بذر چه کاربردی دارند و چه مفهومی دارد

اولین چیزی که به آن نیاز دارید مهمترین عنصر برای رشد یک بذر است: خاک. این را می توان با بیرون رفتن در پشت خانه با بیل به دست آورد. اگر به دنبال نتایج بهتر هستید. مقداری خاک شروع دانه از باغبانی محلی خود بردارید. ذخیره سازی موفقیت را افزایش می دهد. دانه ها مستعد ابتلا به بیماری هایی هستند که به طور مرتب در خاک بیرون یافت می شوند.

 خاک شروع دانه در دمای بالا پخته شده است تا به یک خاک استریل تبدیل شود. بدون باکتری اضافه شده. اگر مقدار کمی دانه می کارید. حیاط خلوت کثیفی خوب است. تعداد کمی از دانه ها بدون توجه به خاکی که استفاده می کنید. احتمالا زنده می مانند. در مرحله بعد. به جایی برای قرار دادن آن خاک نیاز دارید. بسته به مقدار دانهی که قصد رشد آن را دارید.

 می توانید از هر چیزی از یک لیوان پلاستیکی معمولی با سوراخ هایی در ته آن گرفته تا یک سینی دانه تقسیم شده استفاده کنید. هر چیزی که خاک را در آن نگه دارد. در صورت استفاده از سینی نهال. استفاده از گنبد رطوبتی توصیه می شود؛ این به بذر بن سای organic-agri کمک می کند تا آب را جذب کنند. زیرا سیستم ریشه آنها به طور کامل رشد نکرده است.

بذر |خاک و سینی در کشت دانه

بذر |خاک و سینی در کشت دانه
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۲ | خاک و سینی در کشت دانه

محل و کاشت بذر چه خصوصیاتی را در بر خواهد گرفت

بعد از اینکه مواد آماده کردید. باید مکان مناسبی را برای کاشت بذر و دانه های ارگانیک  ۳ خود انتخاب کنید. چه در حال رشد یک درخت در فضای باز یا سرپوشیده باشید. توصیه می کنیم دانهها را در داخل خانه بکارید. این به شما امکان می دهد تا در حالی که درختان به طور کامل محیط را کنترل کنید. هنوز در حال توسعه هستند. مطمئن شوید که این مکان مقدار مناسبی از نور خورشید را دریافت می کند.

 هنگامی که خاک خود را در یک سینی یا گلدان قرار دادید. می توانید دانههای خود را در خاک بکارید. دانههای خود را در عمق توصیه شده روی بسته بکارید. هر گونه درخت اگر در عمق متفاوتی رشد کند بهترین عملکرد را دارد. بنابراین مطمئن شوید که به آن توجه کنید. بعد از اینکه بذر بن سای organic-agri را در خاک قرار دادید و روی آن ها را پوشاندید. به دانه ها آب دهید و در محل دلخواه قرار دهید.

آبیاری این بذر بن سای و حفاظت در زمستان اول

مراقب بذر خود باشید تا از خشک نشدن خاک اطمینان حاصل کنید. وقتی می بینید که قسمت بالای خاک خشک به نظر می رسد. زمان آبیاری است. بسته به گونه ای که انتخاب کرده اید. ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا دانه ها تولید شوند. بعد از اینکه جوانه زدند. آبیاری را به طور معمول ادامه دهید تا اولین مجموعه برگ های واقعی را ببینید.

اولین برگ هایی که نهال ها تولید می کنند “برگ های واقعی” نیستند. درخت تا زندگی خود را آغاز کند.برگ های واقعی اولین دسته از برگ هایی هستند که شکل صحیح گونه ها را دارند.بعد از دیدن این ها.گیاه را در گلدان یا فنجان پیوند بزنید. درختان و کود دهی مطابق با توصیه گونه تا زمستان. نهال های شما باید برای اولین زمستان زمستان گذرانی شوند.

زمستان گذرانی فرآیند محافظت از درخت از اولین زمستان آن است. این به آن فرصت بهتری برای زنده ماندن بدون هیچ مشکلی می دهد. گلدان خود را داخل خاک. با مالچ تا اولین شاخه. دفن کنید. این به درخت شما بهترین شانس را برای زنده ماندن با گرم نگه داشتن ریشه ها می دهد. هرگز درخت بونسای خود را در طول زمستان در فضای باز و بدون ته گلدان در زمین رها کنید.

 زیرا باعث می شود ریشه ها یخ بزنند و درخت را بکشند. در صورت امکان. درخت را از باد سرد نیز محافظت کنید. امکان دیگر این است که درخت خود را در سوله یا گاراژ گرم نشده نگهداری کنید. به آبیاری. تغذیه و زمستان کردن درخت خود ادامه دهید تا زمانی که یک پیش بذر بن سای organic-agri داشته باشید.

بذر |حفاظت در زمستان اول

بذر |حفاظت در زمستان اول
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۳ | حفاظت در زمستان اول

سوالات متداول در خصوص و با مضمون کشت کاکتوس

۰۱برای کاشت حتماً باید از سم قارچ‌کش استفاده کنم؟
بله به دلیل حساسیت بالای جوانه های کاکتوس و ساکولنت به بیماری‌های قارچی برای پیشگیری بهتر است از قارچکش مانند مانکوزب یا کاربندازیم استفاده کنید. و هر دو هفته یکبار استفاده شود.

 ۰۲ تا کی باید در ظرف بسته بماند؟
بستگی به میزان رشد و نوع کاکتوس دارد و حداقل ۴ ماه باید بسته بماند. منظور از بسته ماندن این نیست که باز نکنید و جوانه ها را کنترل نکنید منظور این است بعد از باز کردن و بررسی دوباره ببندید. برای باز کردن کامل در باید هوادهی کنید و به یک دفعه در را باز نکنید و این کار را به تدریج انجام دهید.

 ۰۳ از کی هوادهی را شروع کنم؟
شما همیشه باید به دانه ها سر بزنید و در این حالت خود به خود هوادهی انجام می‌شود ولی شاید سؤال شما این باشد که چه زمانی در ظرف را کامل باز کنم؟ باز کردن کامل درب ظرف زمانی انجام می‌شود که جوانه‌ها تا اندازه‌ای بزرگ شدن که تقریباً به شکل اصلی خود در آمدن این زمان ی‌تواند متفاوت باشد ولی به طور کلی در حدود ۶ ماهگی تا یک سالگی انجام می‌شود.

 که این زمان به نوع گیاه. اندازه رشد و شرایط نگهداری بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشید که برداشتن درب ظرف نباید به یک باره انجام شود چون باعث شوک در گیاه  می‌شود و به تدریج از روزی نیم ساعت شروع کنید و این زمان را هر روز افزایش دهید تا کامل به هوای بیرون عادت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.