بذر

بذر | ۰۶ نکته در ارتباط با کاشت دانه های آفتابگردون در آغاز!

بذر | 06 نکته در ارتباط با کاشت دانه های آفتابگردون در آغاز!

بذر | گفته می شود که بهار فصل کاشت دانه های ارگانیک  ۱ است. با این حال . در واقع . سقوط نیز زمان مناسبی برای چنین فعالیتهایی است. از آنجا که در پاییز سردتر است . کاشت کار راحت تر از هوای گرم در اواخر بهار و اواخر تابستان است. علاوه بر این . پاییز همچنین علت اصلی دانه گلهای مختلف قبل از بهار را ایجاد می کند.

هنگامی که آنها زمان کافی برای سازگاری با آب و هوا دارند . برخی از انواع دانه های گل چند ساله می توانند در پاییز به خوبی کار کنند. بیشتر انواع گیاهان چند ساله هنگام کاشت در پاییز بلافاصله رشد نمی کنند .

تاریخ۱۴۰۱.۱۲.۰۹
عنوان۰۶ نکته در ارتباط با کاشت دانه های آفتابگردون در آغاز!
نویسندهsir vahid ebrahimi
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۷۴۳
زمان خوانش۰۰:۱۷:۴۳

اما در این مواقع . ریشه های آنها تا زمانی که هوا برای رشد زمین مناسب نباشد . رشد می کنند.برخلاف درک مشترک . برخی از گلهای گلها را می توان در پاییز کاشته کرد.

این سال مقاوم در برابر سرد می تواند سرما و باران را تحمل کند . که معمولاً در پاییز به عنوان دانه رشد می کند و در بهار شروع به رشد می کند. با شروع رشد دانه دانه در دانه های پاییز . سرعت رشد این گیاهان سریعتر از دانه های کاشته شده در بهار است . زیرا آنها دست نخورده هستند. باغبان ارگانیک اگری معمولاً در اسرع وقت مایل به شکوفا شدن است و برای به دست آوردن این نتیجه مایل است پول بیشتری بپردازد. آنها همچنین می توانند با استفاده از کاشت دانه ارزان در پاییز به عنوان جایگزینی برای خرید بذر آفتابگردان . به این نتیجه برسند.

آنچه در این مقاله از نظر شما خواهد گذشت

زمان آغاز و چرخه دانه گیاهان در خزان آغاز شده

دانه های گل وحشی طبیعی چگونه پرورش خواهند یافت

در مناطقی که اندازه آنها متوسط و پایین تر است کار دستی است

چگونه بذر را در فضای باز و داخل خانه پرورش دهیم

نکته ای در رابطه با آماده سازی زمین برای کشت دانه

یک نتیجه کلی در ارتباط با کاشت دانه گل

سوالات متداول در خصوص و با مضمون و عنوان دانه

گالری تصاویر

دانه های ارگانیک  ۱ | زمان آغاز و چرخه بذر افتابگردون

دانه های ارگانیک  ۲ | دانه های گل افتابگردون

دانه های ارگانیک  ۳ | کاشت بذر آفتابگردون

زمان آغاز و چرخه بذر آفتابگردان در خزان آغاز شده

چرخه طبیعی گلها در پاییز آغاز شد . بنابراین رشد بذر در پاییز چندان نادر نیست. زندگی گلهای پاییزی به پایان رسید و گلها آماده هستند تا در پاییز از دانه سقوط کنند. سپس دانه ها زمینه دریافت را پیدا می کنند و برای باران بهاری بعدی آماده می شوند. با دانستن این موضوع . باغبان می تواند دانه ها را به درستی در زمین که دانه های جدید دریافت می کند

کاشته شود . که می تواند قبل یا بعد از یخ زدگی باشد. با این حال . این نیز به هوای محلی بستگی دارد. برای مناطق به خصوص سرد . بهتر است در ابتدای یخبندان کاشت را شروع کنید . اما برای مناطقی که یخ زده نیستند . می توانید در پاییز یا زمستان از دانه های گل وحشی مقاوم در برابر سرما لذت ببرید.

بذر | زمان آغاز و چرخه بذر افتابگردون

بذر | زمان آغاز و چرخه بذر افتابگردون
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۱ | زمان آغاز و چرخه بذر افتابگردون

در طول کاشت دانه های ارگانیک  ۲ زمستان . سال . دانه های گل چند ساله یا وحشی به مراقبت ویژه ای نیاز دارند. برای اینکه دانه گل جدید مشتاق تر و مهمان نواز تر شوند . پاییز خشک است . زمین سرد در پاییز نیاز به آب دادن دارد. استفاده از برخی از خاکهای گلدان یا سایر مواد آلی نیز به دانه ها کمک می کند تا لانه های حاصلخیز داشته باشند.

قبل از یخ زدن زمین . دانهها به مقدار زیادی ماده ارگانیک و آب نیاز دارند. آبیاری باید به طور مرتب انجام شود تا خاک منجمد شود. در مناطقی که روی زمین منجمد شده اند . دانهها برای جلوگیری از یخ زدگی ریشه های جدید و ذوب شدن در طول زمستان به محافظت نیاز دارند. پوشش خاک می تواند دمای بذر آفتابگردان ارگانیک اگری جدید را ثابت تر کند.

دانه های گل وحشی طبیعی چگونه پرورش خواهند یافت

این که آیا یک فضای خالی در حیاط شما وجود دارد . یا یک تکه کوچک در یک باغ کوچک . راه حل برای به دست آوردن یک رنگ شگفت انگیز که تقریباً هیچ تعمیر و نگهداری ندارد . بذر آفتابگردان وحشی ارگانیک اگری پراکنده است. در دنیای امروز . می توانید از سراسر جهان به شما بدهید. همه در زیر آب و هوای شما شکوفا نخواهند شد . بنابراین باید به نیازهای هر مخلوط گل وحشی توجه کنید.

 با این حال . شما می توانید فرش های رنگی را در انرژی نسبتاً کمی ایجاد کنید. هنگام تعیین دانه های گل وحشی . اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که خورشید را به دست می آورد و بر این اساس گلها را انتخاب می کند. گلهای عاشقانه بین درختان خوب عمل نمی کنند. در زیر نور آفتاب بیابانی آتشین . سایه گلهای وحشی خیلی خوب نخواهد بود.

چه الگویی را باید بیشترین تصمیم را بگیرید (اگر چنین است) . باید باغ خود را بدهید؟ شما باید رنگ ها را کاشت کنید یا از مخلوط دانه استفاده کنید تا طبیعت بتواند مسیر خود را اتخاذ کند؟ هیئت منصفه هنوز در خارج است. شما می توانید هر چشم دلپذیر ایجاد کنید. تهیه خاک هنگام استفاده از دانه های گل وحشی مهم است. برای جوانه زنی بذر آفتابگردان. علفهای هرز و ریشه های سطح باید برداشته شوند. اگر مایل هستید . می توانید از سموم دفع آفات استفاده کنید. این علفهای هرز را می کشد . اما روی زمین می ماند.

در مناطقی که اندازه زمین متوسط و پایین تر است کار دستی است

اگر منطقه بزرگ نباشد . می توانید خاک را تلنگر کرده و آن را با دستان خود بردارید . یا می توانید حدود دو هفته آب را با یک تخته پلاستیکی بپوشانید. پس از انجام این عمل . تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک شیار با یک قلاب است و سپس آن را کاملاً آب دهید. بذر را با مقداری خاک . دو بار خاک و گیاه مخلوط کنید. آب دانه گل وحشی را تا جوانه زنی نگه دارید و ساقه ها را رشد دهید. اکنون . می توانید آبیاری را بر روی جدول زمانی ترتیب دهید . و سپس یک قدم عقب بردارید . مانند تماشای رشد آنها.

بذر | دانه های گل افتابگردون

بذر | دانه های گل افتابگردون
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۲ | دانه های گل افتابگردون

چگونه بذر را در فضای باز و داخل خانه پرورش دهیم

اگر می خواهید یک باغ زیبا راه اندازی کنید. باید به دنبال بذر آفتابگردان organic-agri و دانه های ارگانیک  ۳ باشید. این دانه ها باید بتوانند در خاک منطقه شما و همچنین در شرایط آب و هوایی منطقه شما رشد کنند. انتخاب دانه به کار بیشتری نسبت به انتخاب دانه های زیبا نیاز دارد. علاوه بر ظاهر گل های خود. باید فواید و نگهداری آنها را نیز در نظر بگیرید.

اگر برنامه شلوغی دارید. ممکن است نتوانید از انواع گل که نیاز به توجه زیادی دارند مراقبت کنید. شما همچنین باید دانه های خود را بر اساس نیازهای منطقه ای خود انتخاب کنید. صرف نظر از این. دانه های گل راحت تر از گیاهان ریشه لخت و گلدان نگهداری می شوند. آنها همچنین در فروشگاه ها و آنلاین موجود هستند. شما به راحتی می توانید بسته های دانه را از طریق اینترنت سفارش دهید.

این باعث صرفه جویی در زمان و تلاش شما می شود و گزینه های بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. می‌توانید انواع گل‌هایی را که در مکان شما بهترین رشد را دارند. با مشاهده وب‌سایت‌ها و مقالات جستجو کنید.اگر می خواهید دانهها را در فضای باز پرورش دهید. مطمئن شوید که برای حیاط یا باغ شما مناسب هستند.

 به عنوان مثال. اگر حیاط یا باغ شما نیمه سایه است. نباید گونه های گلی را انتخاب کنید که نیاز به آفتاب کامل دارند. همیشه قبل از خرید دانه اطلاعات روی بسته دانه را مطالعه کنید. اغلب. این بسته ها حاوی دستورالعمل هایی در مورد مکان یا میزان مراقبت گیاه هستند. به یاد داشته باشید که همه بذر آفتابگردان organic-agri جوانه نمی زنند. بنابراین. ممکن است لازم باشد دانه بیشتری بخرید و دو برابر بیشتر بکارید.

نکته ای در رابطه با آماده سازی زمین برای کشت بذر

اطمینان حاصل کنید که منطقه ای را که قصد دارید بذر خود را در آن خرج کنید پاک کنید. خاک را حفر کنید و سنگ ها. علف های هرز و دیگر زباله ها را حذف کنید. مقدار زیادی کمپوست یا هر ماده آلی دیگر را چند هفته قبل از آخرین تاریخ یخبندان در منطقه خود قرار دهید. وقتی زمان مناسب است. خاک سطحی را چنگک بزنید.

سپس دانهها را طبق دستورالعمل روی بسته بکارید. آنها باید در عمق مناسب کاشته شوند. اگر خیلی کوچک هستند از میکرو دانه استفاده کنید. استفاده از نشانگرهای گیاهی شما را قادر می سازد محل و نوع دانه را تعیین کنید.از آنجایی که دانههای شما هنوز جوانه نزده اند. باید هر روز به آرامی آنها را آبیاری کنید. برای جلوگیری از شستن آنها از یک شلنگ با نازل ظریف استفاده کنید.

برای حفظ رطوبت. باید بستر دانه خود را با یک لایه مالچ بپوشانید. پس از مدتی. متوجه خواهید شد که نهال ها حداقل به چند اینچ رشد کرده اند. باید آنها را طبق دستورالعمل روی بسته بذر آفتابگردان رقیق کنید. نزدیک نگه داشتن آنها می تواند باعث سوء تغذیه آنها شود.

یک نتیجه کلی در ارتباط با کاشت بذرگل

از طرف دیگر. اگر ترجیح می دهید بذر خود را در داخل خانه بکارید. حتماً روی گلدان های با کیفیت و خاک گلدان سرمایه گذاری کنید. هرگز از خاک باغچه استفاده نکنید. دانه‌های گل مانند آستر. کیهان. گل شمعدانی و گل همیشه بهار برای باغبانی داخلی عالی هستند. شما باید آنها را شش تا هشت هفته قبل از آخرین تاریخ یخبندان خود بکارید. باید خاک گلدان را مرطوب نگه دارید اما خیس نگه ندارید. همچنین ظرف را باید در دمای متوسط ​​هفتاد تا هشتاد درجه نگهداری کنید. هنگامی که متوجه شدید نهال هایی با ارتفاع حدود چهار اینچ. باید شروع به حرکت organic-agri آنها به بیرون کنید.

بذر | کاشت بذر آفتابگردون

بذر | کاشت بذر آفتابگردون
ارگانیک اگری

دانه های ارگانیک  ۳ | کاشت بذر آفتابگردون

سوالات متداول در خصوص و با مضمون و عنوان بذر

  1. بذرها را در چه خاکی بکاریم؟
    پاسخ: بهترین بستر کشت خاک پیت ماس می‌باشد که می‌توان با درصدی ماسه یا کوکوپیت یا به تنهایی استفاده کرد.
  2. چند روز بعد از کاشت بذرها سبز می‌شوند؟
    پاسخ: بستگی به نوع و شرایط کاشت دارد
  3. رطوبت بستر چگونه تأمین کنم؟
    در روش خانگی می‌توانید با بستن در ظرف کاشت تأمین کنید و در گلخانه با دستگاه‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.