بذر

بذر و #۵ روش راه اندازی یک شرکت فروش دانه از ابتدا

بذر در کشورهای درحال توسعه، انتخابی که کشاورز می تواند بکارد، محدود به آن چیزی است که در دسترس است. این یک مرحله قبل از انتخاب لوکس از گونه های موجود در آن گونه برای کاشت است. به دلیل اندازه بازار محدود، شرکت‌های بزرگ‌تر دانه از نظر اقتصادی برای فروش انواع خود در کشورهای درحال توسعه نمی‌بینند. آنهایی که تلاش کرده‌اند، با زیرساخت‌های محدودی که امکان جابجایی آسان دانه و در دسترس بودن. فروشگاه‌هایی را که می‌توان آن‌ها را در آن‌جا می‌توانست فراهم کرد. کار را سخت کرده‌اند.

این شکاف سعی شده است با برنامه های اصلاح بخش عمومی پر شود. علم پشت فروش بذر قوی است و بسیاری از انواع خوب توسعه یافته است. با این حال، مرحله رساندن این دانه به کشاورزان جایی است که سیستم می تواند خراب شود.

فهرست مطالب قابل مطالعه:

اطلاعاتی برای آشنایی اولیه با بازار فروش دانه !

راهنمایی برای شروع کسب و کار نو پا در صنعت دانه

آموزش پیوسته و اصولی رشد شرکت فروش دانه !

کشت و فروش بذر گیاهان پوششی در مزرعه های کشاورزی

اخذ گواهی شرکت فروش دانه با روش های مختلف

اخذ مجوز های لازم برای فروش دانه کشاورزان !

گالری تصاویر:

دانه ۱دانه گیاهان

دانه ۲رشد دانه

دانه ۳پرورش دانه

اطلاعاتی برای آشنایی اولیه با بازار فروش دانه !

به یاد دارم که یک بار با organic-agri درمورد پرورش گندم صحبت کردم. آنها بیش از ۷۰ نوع گندم را پرورش داده بودند، اما تنها چهار رقم دانه ۱ توسط کشاورزان گرفته شده بود. ضعف آخرین مرحله یافتن راهی برای رساندن دانه به کشاورزان است. این کار معمولاً از طریق فروشگاه‌های روستایی در غرب انجام می شود. اما تعداد آنها در کشورهای در حال توسعه محدود است.

عنوانبذر
نویسندهیگانه صالحیان
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۵۶۸ کلمه
مدت زمان۱۵ دقیقه

به جای این که این یک سقوط بخش دانه باشد. می‌توان آنرا به عنوان یک فرصت عالی برای افراد علاقه‌مند به دانه درنظر گرفت تا به رشد بخش کمک کنند. این اولین ماده‌ای است که به جوانه زدن آن دانه کمک می‌کند. اشتیاق به دانه‌ای که در تلاش برای رسیدن به کشاورزان هستید. این اشتیاق به شما کمک می‌کند تا از فراز و نشیب‌هایی که مردم می‌توانند در صنعت دانه تجربه کنند. از خشکسالی محصول در تولید دانه تا تقاضای قوی فروش بذر که می‌توانید سود خوبی برای شما به ارمغان بیاورد.

راهنمایی برای شروع کسب و کار نو پا در صنعت دانه

برای هر کسی که می خواهد یک کسب و کار در صنعت دانه راه اندازی کند. اولین قدم این است که تحقیقات خود را انجام دهد. تا حد امکان با افرادی که در صنعت دانه دانش دارند تماس بگیرید. ممکن است ایده هایی داشته باشید که فکر می کنید خوب هستند، اما آیا بازار برای آنها آماده است؟

این به عرضه و تقاضا برمی گردد. آیا می توانید به طور مداوم محصولی را که بازار به دنبال آن است عرضه کنید؟

دانه ۱دانه گیاهان

بذر - فروش بذر

بذر – فروش بذر – ارگانیک اگری

خوب است ابتدا یک تحلیل ارتباط بازار بذر انجام دهید. این طرحی است که هرمرحله از اولین دانه کشاورز تا محصول نهایی که توسط مصرف کننده خورده می‌شود، نگاه می‌کند. آیا در این مسیر نقاط ضعفی وجود دارد؟ اگر چنین است، آیا طرح شما به این موارد می‌پردازد؟

هنگامی که از توسعه برنامه خود مطمئن شدید، مهم است که از کارهای کوچک ارگانیک اگری شروع کنید. و اجازه دهید همه چیز به طور طبیعی رشد کند. بیش ازحد به تجهیزات گران قیمت متعهد نشوید زیرا ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا شرکت دانه ۲ به سود برسد. مهمترین منبعی که یک شرکت دانه می تواند داشته باشد، افراد و شهرت آن است. مردم پایه و اساس دانشی هستند که کسب و کار فروش بذر بر آن بنا شده است. همیشه معاملات تجاری خود را تا حد امکان تمیز نگه دارید. دوباره ساختن شهرت از دست رفته سخت است.

آموزش پیوسته و اصولی رشد شرکت فروش دانه !

اگر دسترسی به پول برای توسعه ایده ها دشوار باشد، می توان به طرح های تجاری مختلف نگاه کرد. تعاونی‌ها یکی از این موارد هستند که به کشاورزان اجازه می‌دهند. منابعی را که می‌توانند به اشتراک بگذارند با هم گروه‌بندی کنند. این ممکن است به یک کسب و کار اندازه بیشتری برای تامین تقاضای بزرگ بدهد. وجود قوانین خوب در تعاونی بذر بسیار مهم است. زیرا زمانی که افراد زیادی با ایده‌ها و شخصیت‌های مختلف درگیر هستند. ممکن است اختلافاتی رخ دهد که باید حل و فصل شوند.

با رشد یک شرکت، فرصت های زیادی برای گسترش دامنه محصولاتی که آنها عرضه می کنند وجود دارد. مالکیت بیشتر زنجیره از فروش اولیه دانه تا زمانی که مصرف کننده محصول را می خورد. کنترل بیشتری بر عرضه و پتانسیل بیشتری برای سود می دهد.

دانه ۲رشد دانه

بذر - فروش بذر

بذر – فروش بذر – ارگانیک اگری

با رشد شرکت‌های دانه، چرخ زندگی می‌چرخد و فرصت‌هایی برای شرکت‌های کوچک ایجاد می‌کند. تا جایگاه‌هایی را پیدا کنند که شرکت‌های بزرگ‌تر نتوانند آن‌ها را پر کنند، و چرخه دوباره شروع می‌شود. تا زمانی که افرادی وجود داشته باشند که به فروش بذر علاقه دارند، همیشه شرکت های دانه وجود خواهند داشت.

تعدادی محصول وجود دارد که می توانید در زمین های کشاورزی در مقیاس کوچک کشت کنید. محصولاتی که می‌توانید به‌عنوان ارگانیک اگری بفروشید. محصولاتی را که می‌توانید به صورت عمده به رستوران‌ها و خواربار فروشی‌ها بفروشید. یا محصولاتی را که می‌توانید در بازارهای کشاورز بفروشید. اما جدا از سبزیجات معمولی، آیا تا به حال به فروش محصول دیگری، مثلاً دانه، فکر کرده اید؟

کشت و فروش بذر گیاهان پوششی در مزرعه های کشاورزی

با افزایش محبوبیت محصولات پوششی، ما سوالاتی از تولیدکنندگان در مورد نحوه رشد و فروش دانه گیاهان پوششی دریافت می‌کنیم. اگر به کاشت و فروش دانه گیاهان پوششی علاقه دارید، در اینجا اطلاعات مهمی آورده شده است.

غالباً کشاورزان مایل به خرید یک دانه کوچک و کاشت آن هستند. با این حال، کشاورز که آن غلات را پرورش داده و در نهایت فروخته است. ممکن است گونه ای را با قانون حفاظت از تنوع گیاهی (PVPA) پرورش داده باشد. PVPA به توسعه دهندگان انواع جدیدی از گیاهان حقوقی مشابه ثبت اختراع می دهد. که از تولید مثل بذر و توزیع گونه های آنها محافظت می کند.

واریته‌هایی که تحت قانون حفاظت از واریته‌های گیاهی محافظت می‌شوند. با اجازه دارنده گواهی و برخی موارد، فقط به‌عنوان دسته‌ای از دانه ۳ گواهی‌شده می‌توانند به عنوان ذخایر دانه فروخته شوند. علاوه بر این، این گونه‌های محافظت‌شده تحت organic-agri فقط با مجوز مالک گواهی حفاظت یا اجازه مالک. می‌توانند برای اهداف دانه فروخته یا تبلیغ شوند.

اخذ گواهی شرکت فروش دانه با روش های مختلف

صاحب گواهی می‌تواند در صورتی که احساس کند حقوقش تضییع شده است. دعوای مدنی کند و برای جلوگیری از نقض بیشتر، از دادگاه درخواست کند. این پرونده‌ها می‌توانند با یک انفجار بزرگ فروش بذر به پایان برسند.

اغلب تولیدکنندگان بذر کلم بروکلی می‌پرسند که چگونه دانه‌های پوششی را تولید و به فروش برسانند. طبق قانون فدرال دانه، فروش دانه به صورت قانونی امکان پذیر نیست. هنگامی که یک تنوع نامگذاری می شود، آن نام به آن متصل می شود، حتی پس از منقضی شدن PVP. برای کسب اطلاعات درمورد پرورش و فروش گونه‌های حفاظت شده دانه می‌توانید با انجمن بهبود محصولات تماس بگیرید.

دانه ۳پرورش دانه

بذر - فروش بذر

بذر – فروش بذر – ارگانیک اگری

با توجه به نحوه تولید و فروش دانه. ممکن است به مجوز دانه کشاورزی از اداره کشاورزی و نظارت زمین نیاز داشته باشید. یا ممکن است واجد شرایط دریافت بذر فروش از مزرعه باشید. برای اطلاعات بیشتر با ارگانیک اگری تماس بگیرید.

اخذ مجوز های لازم برای فروش دانه کشاورزان !

تمام دانه‌های کشاورزی فروخته شده، خواه تحت مجوز دانه یا نه، باید آزمایش شده و به درستی برچسب گذاری شوند. همه دانه‌های کشاورزی و سبزیجات فروخته شده، عرضه شده برای فروش یا حمل و نقل باید طبق آزمایشات انجام شده. توسط آزمایشگاه آزمایش دانه برچسب گذاری شوند.

نام نوع یا نوع و واریته هر دانه کشاورزی موجود بیش از پنج درصد و درصد وزنی. اگر روی برچسب از «واریته ذکر نشده» استفاده شود، نوع بذر همچنان باید ذکر شود. دانه نباید تحت یک علامت تجاری یا نام تجاری به گونه ای برچسب گذاری یا تبلیغ شود. که ممکن است این تصور را ایجاد کند که نام تجاری یا نام تجاری یک نام واریته است.

نتیجه گیری از مقاله راه اندازی شرکت فروش دانه

شروع با organic-agri و فروش آنلاین دانه شما به آسانی ۱،۲،۳ است. ما یک پلت فرم تجارت الکترونیک رایگان را ارائه می دهیم. که در آن بازرگانان، فروشندگان و مصرف کنندگان بذر می‌توانند به طور یکپارچه تعامل داشته باشند. و محصولات را به راحتی بخرند یا بفروشند. مزایای مختلف را با حساب رایگان شما ارائه می دهد.  بازار دانه در سال های اخیر شاهد رشد فوق العاده‌ای بوده است. در نهایت، نقشی که این دانه ایفا می کند بسیار بیشتر از یک میان وعده خوشمزه است. هر چند که این یک بازار عالی است. اکنون زمان بسیار خوبی برای در نظر گرفتن سودآوری فروش بذر است.

سوالات متداول

  1. با رشد یک شرکت چه فرصت هایی به وجود می آیند؟
  • با رشد یک شرکت، فرصت های زیادی برای گسترش دامنه محصولاتی که آنها عرضه می کنند وجود دارد
  1. مهمترین منبعی که یک شرکت می تواند داشته باشد چیست؟
  • مهمترین منبعی که یک شرکت دانه می تواند داشته باشد، افراد و شهرت آن است.
  1. کشاورزان در چه مکانی می توانند منابع خود را به اشتراک بگذارند؟
  • تعاونی‌ها یکی از این موارد هستند که به کشاورزان اجازه می‌دهند، منابعی را که می‌توانند به اشتراک بگذارند با هم گروه‌ بندی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.