بذر

بذر #۲ باغ را  در این زمان به عنوان شروعی نو کاشت کنید

بذر - بذر گل

بذر کاشتن و هیجان بهاری در هوا است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به فکر کردن در مورد اینکه چه چیزی در این فصل بکارید. و خدایا چیزهای زیادی می توانی وجود دارد. چه یک باغ گل بریده باشد، چه گل‌های چند ساله که سال به سال بازمی‌گردند. یا برخی شکوفه‌ها برای رشد در ظرف‌هایی در بالکن آفتابی، انواع گل‌های این فصل زندگی را به منطقه شما بازمی‌گردانند.

دانه‌های بهاره را می‌توان در گلخانه یا یک پنجره آفتاب‌گیر ۴ هفته قبل از آخرین یخبندان شروع کرد. هنگامی که نهال‌های بذر گل در حدود ۶هفته رشد کردند، می‌توان آنها را به باغ منتقل کرد. توصیه می کنیم نهال های خود را به مدت یک هفته خیس کنید. آنها را برای یک ساعت در روز بیرون بگذارید و تا ۵ ساعت بسازید. این از هرگونه شوک پیوندی جلوگیری می کند.

فهرست مطالب قابل مطالعه موجود در این مقاله:

کوکب، گل زیبای قابل کاشت در فصل بهار !

آشنایی با کاشت گل کورئوپسیس و انواع آن !

آشنایی با نحوه کاشت انواع گل های زیبای زینیا

نحوه کاشت و برداشت گل های فلوکس در باغ

آشنایی با روش رشد صحیح علف هرز پروانه !

روش های کاشت گل اسطوخودوس و خواص آن !

نکاتی برای کمک به گلدهی بذر گل طولانی‌تر گیاهان چند ساله

از دانه گل چند ساله در تمام فصل لذت ببرید

آنچه انتظار از مطالعه این مقاله فرا گرفته باشید:

گالری تصاویر:

دانه ۱کاشت گل کورئوپسیس

دانه ۲گل فلوکس

دانه ۳کاشت گل اسطوخودوس

کوکب، گل زیبای قابل کاشت در فصل بهار !

گل کوکب، این شکوفه های بسیار محبوب خیلی زود به دانه ۱ های باغ گیاهی می آیند. شما می‌توانید در اینجا خود را در لیست قرار دهید و به محض در دسترس بودن بذر گل مطلع شوید.

منظره organic-agri غرق در شکوفه های رنگارنگ یکی از بزرگترین شادی های باغبان است. اما اکثر گیاهان فصل گل‌دهی تنها چند هفته کوتاه در هر سال دارند. می‌توانید با کاشت گیاهان چند ساله آفتابی که در تمام تابستان شکوفا می‌شوند، از خشکی بین فواصل گل‌دهی جلوگیری کنید.

عنوانبذر
نویسندهیگانه صالحیان
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۵۱۱ کلمه
مدت زمان۱۵ دقیقه

آشنایی با کاشت گل کورئوپسیس و انواع آن !

coreopsis با شکوفه‌های درخشان و آب ‌ریزش ارگانیک اگری بیانیه ‌ای واضح می‌دهد. این گل‌های دیزی مانند به صورت خوشه‌ای رشد می‌کنند و ارتفاع آن‌ها بین ۹ اینچ تا سه فوت است. با انواع مختلفی از coreopsis که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. می‌توانید ترکیب مناسب و سایه ای از شکوفه های قرمز، صورتی یا زرد را برای تکمیل باغ موجود خود بیابید.

دانه ۱کاشت گل کورئوپسیس

بذر - بذر گل

بذر – بذر گل – ارگانیک اگری

Coreopsis بومی آمریکای شمالی است و به دلیل طبیعت سختی که دارد. بذر را به انتخابی محبوب برای باغبانان تبدیل کرده است. این گل های کم نگهداری به خشکی مقاوم هستند و حتی در خاک های شنی یا اسیدی رشد می کنند. با این حال، مانند بسیاری از گل ها، کورئوپسیس در خاک مرطوب با زهکشی ضعیف به خوبی رشد نمی کند.

آشنایی با نحوه کاشت انواع گل های زیبای زینیا

با گل های چند رنگی که شبیه پوم پوم هستند، زینیاها هوس به باغ گل شما می بخشند. زینیا نیز یکی از ساده ترین گل ها برای رشد است. می توانید دانه ۲‌ها را در داخل خانه یا مستقیماً در باغ خود بکارید. برای تشویق بیشتر بذر گل به شکوفه دادن، گل ها را مرتباً ببرید. مجموعه گسترده ما از دانه های زینیا را بررسی کنید تا در باغچه خود رنگارنگ ایجاد کنید.

نحوه کاشت و برداشت گل های فلوکس در باغ

از گلبرگ‌های «ستاره‌ای» گل رز گرفته تا دسته‌های مخروطی شکل دسته‌گل زنبور عسل. ساقه‌های کم‌رنگ و زیبای Purple Beauty، فلوکس در رنگ‌ها و اندازه‌های زیادی وجود دارد که باور کردن آن‌ها سخت است.

دانه ۲گل فلوکس

بذر - بذر گل

بذر – بذر گل – ارگانیک اگری

اگر می خواهید گرده افشان ها را جذب کنید، Phlox یک انتخاب عالی است. بذر گل‌های غنی از شهد فلوکس پروانه ها و زنبورها و همچنین مرغ مگس خوار را به باغ شما می کشاند.

در گذشته، فصل طولانی گل‌دهی فلوکس به دلیل حساسیت آن، به ویژه در آب و هوای مرطوب، کوتاه می‌شد. به دنبال ارقام اخیر باشید که نسبت به این آفت قارچی بسیار مقاوم تر هستند.

آشنایی با روش رشد صحیح علف هرز پروانه !

همانطور که از نام آن پیداست، علف هرز پروانه ای یک گیاه دائمی برای باغبانانی است. که سعی در جذب حشرات زیبا و ظریف بالدار دارند. پروانه های مونارک حتی تخم های خود را در بذر گل علف های هرز پروانه ای می گذارند. مرغ مگس خوار این گیاه چند ساله را نیز دوست دارد.

از آنجایی که این گرده افشان‌های مهم را جذب می‌کند. علف هرز پروانه‌ای یک گیاه همراه عالی برای توت فرنگی است. هنگامی که دانه ۳ علف هرز پروانه ای را نیز به باغ خود اضافه می کنید. راهنمای ارگانیک اگری را در مورد نحوه رشد بذر ذرت از دانه بررسی کنید.

خوشه‌های گل‌های نارنجی کوچک‌ و روشن که مشخصه علف‌های هرز پروانه‌ای هستند در دسته‌های بوته‌ای که رشد می‌کنند. برگ های بلند و نازک سبز رنگ مکمل قابل توجهی برای شکوفه های پرتقال است. علف هرز پروانه‌ای به خاکی با زهکشی نیاز دارد و هم به خشکی و هم به زمستان‌های سرد مقاوم است.

روش های کاشت گل اسطوخودوس و خواص آن !

درحالی که زمان شکوفه در بین ارقام متفاوت است، بسیاری از انواع اسطوخودوس از بهار و تا پاییز شکوفا می‌شوند. با رشد اسطوخودوس می توان برای ایجاد یک پرچین یا حاشیه خوشبو برای باغ خود استفاده کرد. بذر ساقه‌های سبز گیاه اسطوخودوس با گل‌های بنفش تند پوشیده شده‌اند که بویی مطبوع و آرام بخش می‌دهند. بیشتر اسطوخودوس برای مناطق ۵ تا ۹ مناسب است. اسطوخودوس انگلیسی organic-agri به دلیل سختی ترین آنها برای آب و هوای شمالی شناخته شده است. اسطوخودوس با خاکی با زهکشی خوب و آفتاب کامل به راحتی رشد می کند. اسطوخودوس علاوه بر کاربردهای دارویی و آشپزی، یک دافع پشه موثر است.

دانه ۳کاشت گل اسطوخودوس

بذر - بذر گل

بذر – بذر گل – ارگانیک اگری

نکاتی برای کمک به گلدهی بذر گل طولانی‌تر گیاهان چند ساله

اگرچه بسیاری از گیاهان چند ساله با نگهداری اندک به خوبی رشد می کنند. اما می توانید با کمی مراقبت بیشتر زمان شکوفه دهی گیاهان چند ساله خود را افزایش دهید.

با از بین بردن گل های مصرف شده، گیاهان خود را تشویق می کنید تا شکوفه های بیشتری تولید کنند. گیاهان چند ساله در تلاش برای تولید مثل “گل” می دهند. این فرآیند با سرکشی کوتاه می شود. هنگامی که گلهای مصرف شده از بین می روند، گیاه انرژی بیشتری را صرف تولید شکوفه می کند.

بذر بسته به گونه گیاهان چند ساله خود را در پاییز یا بهار هرس کنید. هرس کردن، درست مانند سرکشی، ساقه های مرده یا ضعیف را حذف می کند. تا منابع گیاه چند ساله را به سمت گل های سالم هدایت کند.

مالچ ارگانیک اگری با کمپوست یا برگ های مرده. مالچ به خاک کمک می کند رطوبت را حفظ کند. با استفاده از کمپوست یا برگ های مرده برای مالچ خود، مواد مغذی را در خاک خود افزایش می دهید. از طرف دیگر، مالچ پاشی با تراشه‌های چوب، خاک نیتروژن را از بین می‌برد، زیرا تراشه‌های چوب تجزیه می شوند.

از بذر گل چند ساله در تمام فصل لذت ببرید

با کمی برنامه ریزی قبلی می توانید در طول فصل رشد از یک باغ رنگارنگ لذت ببرید. گیاهان چند ساله با شکوفه طولانی بکارید تا باغ خود را سرزنده نگه دارید و همچنین گرده افشان‌ها را جذب کنید. برای تمام نیازهای دانه دائمی خود از پارک دانه کنید. با این روش می توانید آشنایی های لازم با انواع دانه و گل و گیاهان را پیدا کنید. و با توجه به نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

آنچه انتظار از مطالعه این مقاله فرا گرفته باشید:

همه ما به دلایل مختلف به امید گل دانه می کاریم، اما فکر می کنم اتفاق نظر نهایی این است. که شادی بی پایان برای ما به ارمغان می آورد. تماشای تبدیل چیزی از یک بذر به یک شاهکار درخشان تجربه ای است که هرگز قدیمی نمی شود. زرد رنگی است که شادی را به رخ می کشد. جادوی طلایی را در بر می گیرد که هر فضایی را لمس می کند. خواه در دسته ای از گلبرگ های دستچین شده باشد، خواه در گلبرگ های توت فرنگی اشباع شده باشد. یا به آرامی از رایحه های شیرین می درخشد. شکوفه های زرد organic-agri مانند آفتاب خانه هستند و ما می توانیم از آنها سیر نشو.

سوالات متداول در رابطه با مقاله بذر

  1. گل های کورئوپسیس چگونه رشد می کند و ارتفاع آن چقدر است؟
  • این گل‌های دیزی مانند به صورت خوشه‌ای رشد می‌کنند و ارتفاع آن‌ها بین ۹ اینچ تا سه فوت است.
  1. برای سرسبز نگه داشتن باغ خود بهتر است از چه نوع گل هایی استفاده شود؟
  • گیاهان چند ساله با شکوفه طولانی بکارید تا باغ خود را سرزنده نگه دارید و همچنین گرده افشان‌ها را جذب کنید.
  1. خواص اسطوخودوس چیست؟
  • اسطوخودوس با خاکی با زهکشی خوب و آفتاب کامل به راحتی رشد می کند. اسطوخودوس علاوه بر کاربردهای دارویی و آشپزی، یک دافع پشه موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.