بذر

بذر و # ۱۰ تا از صفات و قیمت دانه ذرت و سویا ارگانیک اگری

بذر - قیمت بذر

بذر اگر تولیدکننده و یا توزیع‌کننده دانه هستید، می‌توانید دانه‌های خود را در بازار آنلاین بفروشید. فروشگاهی یک‌جا برای تولیدکنندگانی که به دنبال تهیه پیشنهادات متنوع از شرکت‌های دانه از همه نوع هستند. خواه ارثی از یک شرکت محلی یا اسب کار باشد. هیبرید از توزیع کنندگان ملی بازار در وب سایت و برنامه ما در دسترس است. شما می توانید با فروش دانه‌های خود در ارگانیک اگری، بخشی از پلتفرم ما باشید. که برای سیستم دانه شفاف تر و انعطاف پذیرتر تلاش می کند.

تولیدکنندگان می‌خواهند بتوانند از بسیاری از شرکت‌ها با قیمت بذر مناسب خرید کنند. و ما می‌خواهیم پیشنهادات هر شرکت بخشی از آنچه می‌توانند در بازار مبتنی بر داده انتخاب کنند، باشد. جایی که پرورش دهندگان می توانند بر اساس عملکرد برای صفات مختلف، کلاس های بازار و مناطق سختی فیلتر کنند. این در مورد مقایسه قیمت ها نیست، بلکه در مورد پرورش دهندگان است. که بهترین دانه را برای نیازها و شرایط رشد خود پیدا کنند.

فهرست مطالب قابل مطالعه در این مقاله:

بازار فروش دانه چگونه برای فروشندگان کار می کند؟

بررسی قیمت گزارش شده ذرت و دانه سویا !

برنامه ریزی صحیح برای خرید بذر در آینده !

دانه ها، خدمات و راه حل های لازم برای کاشت

نتیجه گیری مناسب درباره مطالب مطالعه شده:

گالری تصاویر:

دانه ۱دانه های گیاهان

دانه ۲کاشت دانه

دانه ۳آبیاری دانه

بازار فروش دانه چگونه برای فروشندگان کار می کند؟

ما فهرست کردن و فروش بذرهای خود را برای شما آسان می کنیم. و اگر در حال حاضر یک پورتال تجارت الکترونیک دارید، هیچ اقدام دیگری لازم نیست انجام دهید!

organic-agri هر شب در ساعات کم ترافیک سایت، در دسترس بودن و قیمت دانه ۱ سایت شما را بررسی می کند. محصولات شما با پایگاه‌ داده همگام‌سازی می‌شوند تا به هر داده‌ای که برای آن انواع داشته باشیم پیوند داده شوند. شرکت دانه شما به یکی از گزینه‌های فروشنده برای انواعی که در صفحه نمایه تنوع حمل می‌کنید تبدیل می‌شود.

عنوانبذر
نویسندهیگانه صالحیان
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۷۸۱ کلمه
مدت زمان۱۵ دقیقه

پرورش دهندگان سفارشات را از طریق سایت ارسال می کنند و همان مبلغ را پرداخت می کنند. برای هر یک از انواعی که شرکت شما را به عنوان فروشنده انتخاب کرده است. با اطلاعات حمل و نقل و اطلاعات پرداخت، سفارشی را به سایت شما ارسال می کند. شما مانند هر سفارش دیگری که به وب سایت شما ارسال شده است، انجام می دهید. پرورش دهندگان انواع مختلفی از شرکت های دانه را کشف می کنند و شما یک مشتری بالقوه جدید خواهید داشت.

فروش دانه با بهترین قیمت بذر با خدمات آزمایشی تنوع مشترک همراه است.

بازار ارگانیک اگری همه چیز در مورد اتصال پرورش دهندگان با داده های عملکرد برای انتخاب بهتر دانه است. خدمات آزمایشی واریته مشارکتی این امکان را فراهم می‌آورد که واریته‌های شما توسط هزاران پرورش‌دهنده آزمایش شوند. و در عین حال داده‌های عملکرد روشن‌گری را جمع‌آوری می‌کنند. همانطور که محصولات شما داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند.

می‌توانید بازاریابی خود را با بینش بی‌سابقه‌ای نسبت به عملکرد منطقه‌ای بر اساس ویژگی به ویژگی اصلاح کنید. هنگامی که پرورش دهندگان جستجو می کنند، داده های بیشتر پیدا کردن گونه های شما را آسان تر می کند. اکنون که تولیدکنندگان بذر می توانند عملکرد محصولات شما را در سایت ببینند. دیگر نیازی به مبارزه با عرضه های سرد و دشواری در پذیرش محصول جدید ندارید.

دانه ۱دانه های گیاهان

بذر - قیمت بذر

بذر – قیمت بذر – ارگانیک اگری

روش‌های ما با آزمایش‌های ایستگاه تحقیقاتی استاندارد ارتباط تنگاتنگی دارند. و قابلیت اطمینان باورنکردنی سال به سال و در مزرعه را ارائه می‌دهند. همه این‌ها در حالی که هزینه کمتری دارند و مزیت بیشتری از افزایش آگاهی تولیدکنندگان از محصولات شما دارند.

در organic-agri، ما در تلاش هستیم تا قدرت خرید را به دست کشاورزانی مانند شما برگردانیم. یکی از راه هایی که ما انجام می‌دهیم استفاده از داده‌های ارائه شده توسط برای افزایش شفافیت قیمت بذر است.

بررسی قیمت گزارش شده ذرت و دانه سویا !

میانگین قیمت گزارش شده برای دانه ۲ ذرت نسبت به سال گذشته در سال ۲۰۱۹ نسبتا ثابت باقی ماند. و با قیمت ۳۰۵ دلار برای هر کیسه (۲۴۴ دلار در هر کیسه پس از تخفیف) وارد شد. قیمت‌های گزارش شده توسط اعضا برای محصولات دارای ویژگی نیز تقریباً بین سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ثابت مانده است.

اما، همانطور که در زیر می بینید، قیمتی که کشاورزان عضو برای دانه ذرت معمولی پرداخت کردند. در سال ۲۰۱۹ قیمت بیشتری را کاهش داد. و به فروش بذر ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلاری کمتر در هر کیسه نسبت به هیبریدهای دارای صفت ادامه داد. برای دانه‌های سویا، میانگین قیمت گزارش‌شده در هر کیسه نیز با سال قبل سازگار بود. اما صفات فردی و پشته‌های صفت تغییراتی را مشاهده کردند.

قیمت های گزارش شده توسط اعضا برای دانه های سویای مقاوم به گلایفوسیت (GT) هر کیسه کاهش یافت.  فرصت های جدید چشم انداز دانه را برای اعضا تغییر می دهد.

مشاهدات اولیه ما در اینجا این است که هزینه کلی دانه بالا باقی مانده است. که با توجه به روندهای فعلی بازار دانه ۳ ذرت و سویا، شکستن حتی یک پیشنهاد را برای کشاورزان تبدیل می کند.

اما نکته ثانویه این است که اعضا از پیشنهادات قیمت بذر جدید موجود در بازار در سال ۲۰۱۹ استفاده کردند. این اولین سالی بود که دانه را فروختیم که در نزدیک به ۱۰۰۰ مزرعه عضو در سراسر کشور کاشته شد.

معرفی هیبریدهای ذرت معمولی شبکه ژنتیک F2F که در سال ۲۰۱۹ به قیمت ۹۹ دلار در هر کیسه فروخته می‌شد. و گونه‌های سویا با قیمت رقابتی دردسترس اعضا به وضوح نقشی در کاهش قیمت گزارش شده برای گونه‌های دانه داشت.

دانه ۲کاشت دانه

بذر - قیمت بذر

بذر – قیمت بذر – ارگانیک اگری

برنامه ریزی صحیح برای خرید بذر در آینده !

در ارگانیک اگری ما متعهد به قرار دادن و تقویت رفاه کشاورزان خانوادگی هستیم. در اینجا چند راه برای شروع کار با تیم ما وجود دارد. و به ما اجازه دهید از مزرعه شما در این فصل رشد حمایت کنیم:

راهنمای دانه شبکه ژنتیک امسال را ببینید تا مجموعه‌ای از گزینه‌های دانه را با تمرکز برعملکرد و قیمت مرور کنید. این نمونه کارها شامل محصولاتی است که دارای ژنتیک با کیفیت بالا و ویژگی‌های پیشرو در صنعت هستند. که به شما امکان می‌دهد عملیات خود را متنوع کنید، چه به دنبال گزینه‌های قیمت بذرمعمولی، خصوصی یا ارگانیک باشید.

آخرین گزارش عملکرد دانه تعاملی ما را کاوش کنید. که داده‌هایی را درباره برخی از تأثیرگذارترین محصولات ما تا به امروز ارائه می‌کند. این گزارش فرصتی را برای شنیدن مستقیم از تیم ما درمورد محصولات از طریق استفاده از کدهای QR ارائه می‌دهد.

کشف کنید که چگونه می‌توانید در خرید بذر گوجه چری امسال از طریق برنامه های ساده صرفه جویی کنید. دانه ذرت معمولی، ویژه و ارگانیک را علاوه بر سویا، یونجه، ارزن و غیره ارائه می دهد.

به گفتگو در انجمن organic-agri بپیوندید تا به عنوان بخشی از شبکه اعضا با سایر کشاورزان ارتباط برقرار کنید. و نظرات خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

دانه ۳آبیاری دانه

بذر - قیمت بذر

بذر – قیمت بذر – ارگانیک اگری

دانه ها، خدمات و راه حل های لازم برای کاشت

خانواده بل که قدمت آن به دهه ۴۰ برمی گردد، یکی از بسیاری از پرورش دهندگان شبدر فرعی در منطقه بود. تخصص رو به رشدی که راب و تری هر دو در مورد تک تک محصولاتی که می فروشند، قابل خرید نیست. آنها با پرورش بذر خود اطمینان حاصل می کنند که محصولات خود را از درون می شناسند. و می دانند که چگونه در طیف متنوعی از شرایط خاک و آب و هوا عمل خواهند کرد.

علاوه بر پرورش، ذخیره سازی و فروش دانه، قیمت بذر بزرگترین عملیات پاکسازی دانه در جنوب غربی است. آنها نه تنها می‌توانند محصول خام را تمیز کنند، بلکه می‌توانند مخلوط دانه‌های سفارشی شما را با هم ترکیب کنند. و دانه‌های شما را مطابق با نیازهای خاص شما درمان کنند، درحالی که نگرش خود را حفظ می کنند.

نتیجه گیری مناسب درباره مطالب مطالعه شده:

هر توده غده را با  قیمت بذر در یک جعبه یا سبد تهویه شده نگهداری کنید. جعبه را با ماسه کمی مرطوب شده، پیت ماس یا ورمیکولیت پر کنید. و آن را در مکانی خشک و خنک با دمای بین ۴۵ تا ۵۵ درجه فارنهایت قرار دهید. غده ها را به طور دوره ای در طول زمستان از نظر پوسیدگی و خشک شدن بررسی کنید. اگر غده ها چروکیده به نظر می رسند، آنها را به آرامی با آب غبارآلود کنید. اگر شروع به پوسیدگی کرد، قسمت پوسیده توده را کوتاه کنید تا پخش نشود. غده ها شکننده هستند، بنابراین هنگام دست زدن به آنها مراقب باشید.

سوالات متداول مقاله قیمت بذر:

در سال ۲۰۱۹ قیمت دانه بذر چگونه بود؟

قیمتی که کشاورزان عضو برای دانه ذرت معمولی پرداخت کردند، در سال ۲۰۱۹ قیمت بیشتری را کاهش داد.

هزینه سفارشات دانه در سایت چگونه است؟

پرورش دهندگان سفارشات را از طریق سایت ارسال می کنند و همان مبلغ را پرداخت می کنند.

پرورش دهندگان چگونه مشتری جدید جذب می کنند؟

پرورش دهندگان انواع مختلفی از شرکت های دانه را کشف می کنند و شما یک مشتری بالقوه جدید خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.