بذر

بذر را بهتر است در تابستان ۷# نوع بکاریم ! بهسازان کشت

بذر - بذر صیفی جات

بذر یک شروع خوب برای شروع یک کشاورزی خوب می تواند باشد. چه کسی دوست ندارد از رشد اولین گوجه فرنگی فصل لذت ببرد؟! کاشت پیاپی در تمام فصل جریان ثابتی از محصول را در طول فصل فراهم می کند. و می تواند به اندازه اولین کاشت انبوه در بهار مهم باشد. چه کسی می‌تواند به فکر کاشت آن محصول دیررس لوبیا و کدو باشد، درحالی که این همه برداشت باید انجام شود؟! وقتی سبزه‌های بهاری که زمانی بسیار فراوان بودند، پیچ می‌خورد و تلخ می‌شود و تسلیم گرمای بی وقفه تابستان می‌شود.

بذر  صیفی جات و لوبیاهای قطبی محصولاتی هستند که به گرما مقاوم هستند و برای کاشت تابستانی مناسب هستند. لوبیاها عملکرد سخاوتمندانه‌ای را ارائه می‌دهند، با این حال بسیار مهم است که حداقل یک هفته برای کاشت صبر کنید. لوبیاها با توجه به توانایی منحصر به فردشان در تثبیت نیتروژن در خاک یک گیاه، همراه هستند. سعی کنید آنها را در کنار چغندر، هویج، کرفس یا ذرت بکارید. لوبیا پس از کاشت دانه در خاک گرم به سرعت رشد می کند. پس از استقرار گیاهان، مطمئن شوید که از کشت خاک اطراف آنها در شرایط مرطوب خودداری کنید. در ادامه با بهسازان کشت همراه باشید!

فهرست مطالب قابل مطالعه:

سرگذشت کاشت و برداشت صیفی جات تا به الان

دانه های پیشنهادی برای کاشت در ماه های تابستانی !

نحوه خواندن اطلاعات مفید پشت بسته های دانه

طبقه بندی دانه صیفی جات با بله یا خیر برای کاشت

کاشت خیارها

بررسی دانه اسفناج و زمان مناسب کاشت!

نکات قابل توجه گیاه و آبیاری آنها در شب

معرفی و بررسی انواع بذر  صیفی جات

کشت و برداشت دانه کدو حلوایی ستاره ای

مطالب مهم ذکر شده در این مقاله که انتظار می رود برای شما مفید بوده باشد:

گالری تصاویر:

دانه ۱دانه های صیفی جات

دانه ۲دانه اسفناج

دانه ۳دانه کدو ستاره ای

سرگذشت کاشت و برداشت صیفی جات تا به الان

برخی از محصولات organic-agri به قدری همه کاره هستند که می‌توانند درست از طریق فصل رشد کاشته شوند. این سبزی ها را می توان با چیدن مداوم برگ های پایینی به جای قطع کل بذر گیاه برداشت کرد. محصولات ریشه‌ای مانند چغندر و هویج را می‌توان دیر و زود کاشت کرد تا در تمام فصول عرضه زیادی داشته‌باشد. شیرین ترین چغندر و هویج آنهایی هستند که پس از یخبندان پاییزی برداشت می شوند. سعی کنید چغندر و هویج را در اواسط تابستان برای برداشت اواخر پاییز بکارید. ترشی چغندر به عنوان ستون فقرات غذاهای دلچسب اروپای شرقی است تا شما را در ماه های زمستان گرم نگه دارد.

عنوانبذر
نویسندهیگانه صالحیان
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۱۵۸۹ کلمه
مدت زمان۱۵ دقیقه

هنگامی که گرمای تابستان به اوج خود می‌رسد، کاشتن نهال کوچکی در آن گرما تقریباً بی رحمانه به نظر می‌رسد. ریحان در گرمای شدید، برگ های شیرین و لطیفی تولید می کند. همین حالا دانه ۱ ریحان بکارید تا دسته های برگ برای پستو یا سس برداشت کنید. ریحان تایلندی نیز فوق العاده مقاوم به گرما است و می توان آن را به سس تایلندی تبدیل کرد. عرضه ثابت و انبار کامل برای زمستان به معنای غذای تازه در باغ در تمام طول سال است. امنیت غذایی بسیار مفیدتر از باغی بی بذر  صیفی جات و عاری از علف‌های هرز است.

دانه های پیشنهادی برای کاشت در ماه های تابستانی !

اگر شما هم مانند بهسازان کشت دراین فکر هستید که از تابستان دور شدید. ممکن است دراین فکر باشید که آیا برای کاشت باغ خیلی دیر شده‌است! مگر اینکه کمتر از پنج هفته از بارش برف فاصله داشته باشید. هنوز وقت دارید که مقداری دانه در زمین بکارید و قبل از زمستان مقداری محصول برداشت کنید! اگرچه من دوست دارم از آن نوع باغبانی باشم که یک طرح باغ کامل داشته باشد.

دانه ۱دانه های صیفی جات

بذر - بذر صیفی جات

بذر – بذر صیفی جات – بهسازان کشت

جدای از اینکه بذرهای خود را در زمین قرار دهید، ممکن است بخواهید در مورد چگونگی تعمیر خاک خود نیز بررسی کنید. داشتن خاک با کیفیت خوب به این معنی است که محصولات شما سریعتر رشد می کنند و تولید می کنند. بنابراین وقتی از کاشت عقب مانده ایم، خاک یک عامل کلیدی است. یکی دیگر از نکات سریع برای رشد سریع محصولات این است که از دستور العمل چای کمپوست خانگی من استفاده کنید.

نحوه خواندن اطلاعات مفید پشت بسته های دانه

استفاده از اطلاعات پشت بسته بذر  صیفی جات بهترین راه برای تعیین این است که چه چیزی می توانید بکارید. کجا آن را بکارید و اینکه آیا هنوز زمان کافی برای برداشت محصولات قبل از زمستان دارید یا خیر است. شما می خواهید اطلاعات زیر را بدانید تا مشخص کنید آیا هنوز هم می توانید آن دانه خاص را بکارید یا خیر.

 • روزهای برداشت (یا بلوغ)
 • دمای ایده آل برای جوانه زنی
 • محل کاشت
 • چگونه دانه ها را عمیق بکارید
 • فاصله دانه
 • چه مقدار آب؟

طبقه بندی دانه صیفی جات با بله یا خیر برای کاشت

با استفاده از اطلاعات بالا، به بسته های بذر محصولاتی که می خواهید بکارید نگاهی بیندازید. سپس بسته ها را به سه دسته تقسیم کنید. بله: برای کاشت خوب است. نه: برای کاشت خیلی دیر است. برای پاییز: اکنون برای کاشت خیلی گرم است، اما هنوز زمان کاشت در اواخر تابستان است.

کاشت خیارها

بیایید خیار organic-agri را به عنوان مثال در نظر بگیریم. پشت بسته دانه ۲ می گوید که آنها ۵۲ روز طول می کشند تا به رشد کنند. یعنی من زمان کافی برای دو کاشت دیگر قبل از زمستان دارم. دمای ایده آل برای جوانه زنی ۷۵-۸۵ درجه فارنهایت است که دقیقاً همان جایی است که در حال حاضر هستیم. بذر خیارها هم آفتاب کامل می‌خواهند، که باید برای آنها فضایی مناسب را آماده کنید. بنابراین دانه‌های خیار وارد طبقه «بله» می‌شوند.

بررسی دانه اسفناج و زمان مناسب کاشت!

پس از ورق زدن بسته دانه برای جمع آوری اطلاعات، متوجه شدیم که اسفناج فقط ۳۰-۴۰ روز طول می کشد تا برداشت شود. همچنین باید در دمای ۵۵-۶۵ درجه کاشته شود.

دانه ۲دانه اسفناج

بذر - بذر صیفی جات

بذر – بذر صیفی جات – بهسازان کشت

نکات قابل توجه گیاه و آبیاری آنها در شب

نکته دیگر هنگام کاشت بذر  صیفی جات، شروع پیوند یا حتی آبیاری باغ خود است. که این کار را در عصر انجام دهید. این امر باعث می شود فشار خورشید از قرار گرفتن در باغ و خشک شدن خاک صرفه جویی شود. خاک اجازه می‌دهد تا تمام روز گرم شود و سپس این محیط مرطوب برای جوانه زدن دانه ۳ وجود داشته باشد.

یکی دیگر از اشتباهات باغبانان این است که بیش از حد بذر  صیفی جات آبیاری می کنند. ما می خواهیم خاک باغچه مانند یک اسفنج مرطوب باشد. اگر آن را فشار دهید، می توانید چند قطره از آن خارج کنید. اما ما آنقدر آب نمی خواهیم که بتوانید مقدار زیادی آب از آن خاک بگیرید. با پیشرفت تکنولوژی این روزها می‌توانید با کارشناسان با تجربه در زمینه با محصول و مزرعه خود ارتباط داشته باشید. و همچنین از شرایط کاشت و داشت و برداشت آنها به صورت آنلاین بپرسید و از تجربیاتشان استفاده نمایید.

شما بصورت تمام وقت امکان گرفتن مشاوره آنلاین از بهسازان کشت را در رابطه با مزرعه تان دارید. همچنین میتوانید انواع بذر گل را از ما خریداری کنید.

معرفی و بررسی انواع بذر  صیفی جات

لازم است که برای خرید انواع دانه برای کاشت در مزرعه های خود اطلاعاتی داشته باشید.

کدو تنبل یک سبزی نارنجی مغذی و غذایی بسیار مفید است. کالری کمی دارد اما سرشار از ویتامین‌ها و موادمعدنی است که همگی در دانه‌ها، برگ‌ها و آب میوه موجود است.

راه‌های زیادی برای ترکیب کدو حلوایی در دسرها، سوپ‌ها، سالادها، کنسروها و حتی به عنوان جایگزینی برای کره وجود دارد.

این ویژگی Medical News Today Science Center بخشی از یک سری مقالات در مورد فواید سلامتی غذاهای محبوب است.

کشت و برداشت بذر کدو حلوایی ستاره ای

کدو حلوایی ستاره ای نوعی کدو ی بومی آمریکاست. کدوی ستاره ای بسیار مغذی است و ظاهری گرد دارد و لبه های درختی شکل دارد. بهترین زمان برای خوردن آن زمانی است که نرسیده و جوان است. زیرا در این مرحله نیازی به پوست کندن و برش ندارد. این نوع کدو سرشار از منیزیم، نیاسین و ویتامین های A و C است.

این گیاه از خانواده تیره کدوییان گیاهی است، با ساقه های کرکدار و خزنده، ریشه های محکم و برگ های پنج حلقه ای دارد. در روند رشد گیاه ابتدا گل های نر به صورت خوشه ای و سپس گل های ماده ظاهر می شوند. بیشتر بذر  صیفی جات در پنج رنگ قرمز، نارنجی، زرد، سبز و سفید میوه می دهند.

دانه ۳دانه کدو ستاره ای

بذر - بذر صیفی جات

بذر – بذر صیفی جات – بهسازان کشت

مطالب مهم ذکر شده در این مقاله که انتظار می رود برای شما مفید بوده باشد:

باید به نکات ذکر شده در رابطه با کاشت و برداشت دانه‌های خود در مزرعه نهایت توجه را داشته باشید. تا محصول مرغوبی را برداشت کنید. همچنین می توانید در قسمت ارتباط آنلاین organic-agri با کارشناسان ما در ارتباط باشید. پیشنهاد می‌شود که بذرهای خود را قبل از کاشت درون یک پارچه نمدار بزارید، بعد اقدام به کاشت آنها کنید.

سوالات متداول

 1. بهتر است چغندر و هویج را در چه زمانی کاشته شود؟
 • سعی کنید چغندر و هویج را در اواسط تابستان برای برداشت اواخر پاییز بکارید.
 1. چرا تاکید می شود که آبیاری در بعدازظهر ها انجام شود؟
 • این امر باعث می شود فشار خورشید از قرار گرفتن در باغ و خشک شدن خاک صرفه جویی شود و خاک اجازه می‌دهد تا تمام روز گرم شود.
 1. دمای ایده آل برای کاشت خیار چند فارنهایت است؟
 • دمای ایده آل برای جوانه زنی ۷۵-۸۵ درجه فارنهایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.