کود شوک

کود x10 شوک برای انگور چیست +فواید این کود

انگور سبز-کود x10 شوک برای انگور

کود x10 شوک برای انگور قوی‌ ترین و موثر ترین کود تقویتی تولید شده در شرکت پان آمریکن است. ویژگی مهم این محصول غلظت بسیار بالای ماده موثر و کیفیت بی نظیر کود x10 شوک است. از دیگر ویژگی های کود x10 شوک برای انگور افزایش‌چشم‌گیر تناژ محصول، افزایش‌کیفیت محصول و کاهش هزینه های تولید است. کود x10 شوک مناسب برای تمام گیاهان است. زراعی، گلخانه، انواع درختان و گیاهان زینتی است که در بسته های ۱ ، ۵ و ۲۰ لیتری عرضه می‌گردد. اگر شما هم‌در این زمینه نیاز به مشاور دارین می‌توانیم به سایت بهسازان کشت مراجعه کنید.

نوعمایع
نوع بسته بندیگالن های ۱ ، ۵ و ۲۰ لیتری
زمان مصرفاوایل دوره‌ی رشد تا قبل از برداشت محصول
کشور تولید کنندهآمریکا
کمپانی مادرپان امریکن
نویسندهرسول قاسمی
تاریخ۱۱/۹/۱۴۰۲

ویژگی ها و فواید کود x10 شوک برای انگور چیست؟

کود x10 شوک یک کود کامل مایع تقویتی است که محصول کشور امریکا می ‌باشد. همچنین گزینه مناسب برای تمام محصولات باغی و زراعی است. کود x10 شوک برای انگور می تواند تمام عناصر غذایی مورد نیاز برای افزایش تناژ محصول را فراهم کند. کود x10 شوک درصد خلوص بسیار بالایی دارد و باعث کاهش هزینه ‌های تولید کشاورزی می شود. کود x10 شوک برای انگور حاوی عناصر غذایی ماکرو و میکرو است. که باعث افزایش حاصل خیزی خاک شده و بستر خاک را برای رشد گیاه فراهم می‌ ‌کند.

همچنین باعث افزایش مقاومت گیاه به انواع تنش های محیطی آفت ها و بیماری ‌ها می شود. غلظت زیاد ماده و کیفیت از دیگر مزایای کود x10 شوک برای انگور است‌که‌در افزایش راندمان کود دهی‌تاثیر گذار است. به دلیل کامل بودن کود x10 شوک به اغلب کود های شیمیایی بی نیاز خواهید بود. کود x10 شوک برای انگور دارای بیش از ۱۰ عنصر مهم مورد نیاز انگور است. همچنین در افزایش عملکرد و افزایش کیفیت بهتر انگور نقش اساسی دارد.

فهرست تصاویر

شوک ۱

شوک ۲خاک

شوک ۳گل

درشت شدن میوه و دانه ها با کود x10 شوک برای انگور

کود x10 شوک برای انگور درصد کلسیم و فسفر و پتاسیم بسیار بالایی دارد. کود x10 شوک دارای ۲۰% فسفر، ۲۰% پتاس و ۵ % کلسیم دارد کلسیم در تقسیم‌سلولی نقش دارد. کود x10 شوک باعث افزایش تعداد سلول در انگور و دانه های انگور می شود. با مصرف کود x10 شوک برای انگور در مراحل اولیه تشکیل میوه و دانه ظرفیت افزایش‌حجم را در ایجاد می‌کند. پس از آن با تکرار یک مرحله محلول پاشی ۱۰ روز پس از مرحله اول، سایز دانه و میوه‌به‌خوبی‌افزایش می‌یابد. سایت organic-agri می تواند در خرید و استفاده کردن انواع کود به شما کمک کند.

پتاسیم موجود در کود x10 شوک برای انگور باعث افزایش مواد قندی در انگور می شود. به تبع آن آب بسیار بیشتری جذب میوه و دانه می گردد. بنابراین مصرف کود x10 شوک در زمان خمیری شدن دانه وزن و حجم را افزایش می دهد. از دیگر مزایای مصرف کود x10 شوک برای انگور بهبود طعم انگور و کیفیت دانه های انگور می باشد. فسفر با تامین انرژی انگور و همچنین‌تامین‌انرژی برای تولید قند می‌تواند به طور غیر مستقیم به افزایش سایز انگور کمک‌کند.

شوک ۱

انگور کشمش-کود x10 شوک برای انگور
انگور کشمش-کود x10 شوک برای انگور-بهسازان کشت

مزیت های نانو کود x10 شوک برای انگور چیست؟

نانو کود به کودهایی گفته می‌شوند که با هدف جذب‌سریع‌تر و افزایش‌کارایی عناصر غذای با تکنولوژی نانو تولید شده است. کود های نانو به دلیل کاهش هزینه تولید و اثر گذاری بالا باعث افزایش بهره وری می گردد. کود های نانو مزایای بسیار زیادی نسبت به کود های شیمیایی و معدنی دارند. تاثیر گذاری بسیار سریع از ویژگیهای مهم نانو کود x10 شوک برای انگور است. توانایی وارد شدن کود x10 شوک به داخل میوه از طریق ریشه و برگ ها بسیار بالا است.

نانو کود x10 شوک به دلیل اینکه اندازه ذرات آن بسیار کوچک است به راحتی‌درون میوه‌ ها انتقال‌پیدا می‌ کند. نانو کود x10 شوک برای انگور حلالیت بالای دارد این خصوصیت باعث می‌شود تا عناصر غذایی به خوبی در محیط‌اطراف‌ریشه‌پخش‌شود. همچنین میزان جذب را افزایش می دهد حلالیت در کود های معدنی و شیمیایی کمتر از کود های نانو است. کود x10 شوک برای انگور با ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد نسبت به‌کودهای دیگر تاثیر گذاری بسیار سریع‌تری دارد.

مزایای کود x10 شوک برای انگور چیست؟ +۱۷ فایده

 • یک کود کامل مایع ارگانیک است.
 • کود x10 شوک برای انگور همه عناصر غذایی مورد نیاز گیاه را دارد.
 • به اصلاح خاک های شور و قلیایی بسیار کمک می کند.
 • برای تقویت انواع محصولات کشاورزی و گیاهی قابل استفاده است.
 • جذب عناصر غذایی از طریق ریشه را تا چند برابر افزایش می دهد.
 • ترکیبات غذایی کود x10 شوک برای انگور متعادل است و تاثیر زیادی روی رشدگیاه دارد.
 • با مصرف این کود به دلیل بالا بودن ماده آلی باعث افزایش حاصل خیزی خاک می شود.
 • کود x10 شوک برای انگور باعث افزایش ظرفیت نگهداری خاک می شود.
 • تاثیر بسیار زیادی در افزایش جوانه زنی و درصد سبز شدن بذر ها دارد.

شوک ۲خاک

انگور سیاه-کود x10 شوک برای انگور
انگور سیاه-کود x10 شوک برای انگور-بهسازان کشت
 • کود x10 شوک برای انگور در افزایش کیفیت میوه و دانه موثر است.
 • جوانه زنی بذر را بسیار افزایش می دهد.
 • کود x10 شوک طعم و رنگ میوه را افزایش می دهد.
 • مقاومت گیاه را در برابر تنش های محیطی افزایش می دهد.
 • کود x10 شوک عناصر تثبیت شده در خاک را آزاد می کند و در دسترس گیاه قرار می‌دهد.
 • به دلیل وجود عنصر های نیتروژن و آهن در افزایش فتوسنتز بسیار بسیار موثر است.
 • قیمت کود x10 شوک برای انگور با توجه به‌کیفیت‌بالایی‌که دارد نسبت به بسیاری از محصولات‌مشابه‌دیگر قیمت‌مناسب‌تری دارد.
 • باعث افزایش‌غلظت شیره گیاهی و افزایش ضخامت دیواره باعث افزایش سیستم ایمنی گیاه و افزایش مقاومت به تنش سرمایی می‌شود.

اگر‌شما‌هم‌نیاز‌به‌مشاور‌خرید دارید می‌توانیم‌به سایت بهسازان کشت مراجعه‌کنید.

ویژگی ‌های مصرف کود x10 شوک برای انگور در مرکبات

کود x10 شوک برای انگور یک کود کامل تقویتی است که گزینه بسیار مناسبی برای درختان مرکبات به شمار می‌رود. کود x10 شوک تمام عناصر غذایی مورد نیاز برای رشد بهتر درختان مرکبات را فراهم می کند. کود x10 شوک برای انگور دارای ترکیباتی است که باعث افزایش تعداد میوه و افزایش سایز میوه ها می گردد. همچنین درختان مرکبات را برای انواع بیماری ها و آفت ها مقاومت می کند. عنصرهای نیتروژن و فسفر و پتاسیم از جمله عنصرهای کود x10 شوک است. هیومیک اسیدو آمینو اسید های موجود در کود x10 شوک برای انگور نیز برای رشد انواع درختان مرکبات‌مفید است. درختان مرکبات را در برابر تنش های محیطی مثل سرما و گرما باد مقاوم می کند.

کود x10 شوک برای انگور مناسب اصلاح خاک ضعیف و شور

کود x10 شوک دارای ۵ درصد اسید فولویک، ۱۰ درصد اسید هیومیک اسید، ۱۰ درصد آمینو اسید است. این ترکیبات باعث افزایش حاصل خیزی خاک های شور و قلیایی و بهبود شرایط شیمیایی و فیزیکی خاک می گردد. وجود ۱۰ درصد هیومیک اسید شرایط را برای جذب بهتر عناصر غذایی فراهم می کند. همچنین به آزاد سازی عناصر فسفر آهن و روی و منگنز منیزیم که در خاک تثبیت شده کمک می کند. با مصرف این کود تخلخل خاک افزایش می یابد و باعث افزایش رشد ریشه می‌گردد. در خاک های شور و قلیایی جذب عناصر غذایی با مشکل مواجه می شوند. هیومیک اسید موجود در ترکیب کود شرایط بهتری را برای جذب عناصر غذایی فراهم می کند.

در این نوع خاک ها محلول پاشی کود ها اثر گذاری خیلی بهتری دارد. در صورتی که در سیستم آبیاری استفاده شود بهتر است همراه‌با کاهش دهنده های پی اچ مورد استفاده قرار گیرد. کود x10 شوک برای انگور ذرات بسیار ریزی دارد استفاده از این کود محلول پاشی به سرعت جذب گیاه می‌شود. کود x10 شوک برخلاف کود های شیمیایی عاری از عناصر مضر سرب، آرسنیک و کادمیوم است. همچنین مصرف بی رویه کود های بی کیفیت تاثیری مخربی بر روی خاک دارد.

زمان مصرف کود x10 شوک برای انگور چه زمانی است؟

کود x10 شوک برای انگور از ۱۰ عنصر در ساختارش قرار گرفته است. همچنین تعادل عناصر غذایی در این کود حفظ شده است. کود x10 شوک از ابتدای سبز شدن بذر تا ۲۰ روز قبل از برداشت قابل استفاده است. مصرف کود x10 شوک برای انگور در ابتدای فصل باعث افزایش رشد می‌گردد. همچنین قبل از گلدهی باعث افزایش تعداد گل و تبدیل گل به میوه می‌گردد. پس از تشکیل میوه مصرف کود x10 شوک باعث افزایش سایز میوه می‌گردد. استفاده از کود x10 شوک برای انگور در انتهای فصل رشد در افزایش کیفیت‌میوه و دانه و افزایش‌سایز میوه‌موثر است. اگر شما هم می ‌خواهید این کود را خریداری کنید می توانید به سایت organic-agri مراجعه کنید و مشاوره رایگان‌دریافت‌کنید.

شوک ۳گل

شوک انگور-کود x10 شوک برای انگور
شوک انگور-کود x10 شوک برای انگور-بهسازان کشت

افزایش حاصل خیزی خاک با کود x10 شوک برای انگور

بر خلاف اغلب کود های شیمیایی کود x10 شوک برای انگور فاقد عناصر سدیم و کلر می باشد. به همین دلیل هیچ‌گونه شوری زیادی در خاک کشاورزی ایجاد نمی کند. همچنین در زمان محلول پاشی یا مصرف خاکی هیچ گونه سوختگی در گیاه ایجاد نمی کند. همچنین این کود فاقدعناصر سنگینمضر مثل آرسنیک، کادمیوم و سرب است. این عناصر خطرات زیادی برای محیط زیست و موجودات زنده دارد. کود x10 شوک برای انگور علاوه بر عناصر غذایی ماکرو و میکرو حاوی جلبک هیومیک اسید و آمینو اسید است. این عناصر در افزایش حاصل خیزی خاک و اصلاح خاک های شور و قلیایی بسیار موثر هستند.

در استان‌های آذربایجان‌غربی‌و شرقی و همدان کود x10 شوک برای انگور در زراعت های سیب‌زمینی، پیاز و چغندر استفاده می‌شود. پس از افزایش خوب عملکردش مورد استقبال زیادی قرار گرفت. همچنین در استان های فارس بوشهر و اصفهان و یزد نیز در باغات پسته، مرکبات و سیاه درخت استفاده شد. کود x10 شوک برای انگور در استان های تهران، خراسان برای کشت برنج، گوجه، انگور، زعفران مورد آزمایش قرار گرفت. حداقل ۲۰ تا ۴۰ درصد افزایش عملکرد را داشت‌که‌پس از آن‌نیز در این استان ها مورد استقبال کشاورزان قرار گرفت.

سخن پایانی و جمع بندی کلی و مفید برای شما دوستان

کود x10 شوک برای انگور به اذعان کشاورزان عزیز یکی از با کیفیت ترین کود هایی‌است‌که‌تا کنون‌وارد کشور شده است. آنالیز گرفتن از کود یکی از راه ها برای بررسی کیفیت کود است. اما بهترین و مطمئن ترین روش برای تعیین کیفیت کود بررسی نتیجه حاصل از مصرف این کود می‌باشد. کود با کیفیت پس از مصرف باید عملکرد آن در نتیجه رشد و قابل مشاهده باشد. ما با اطمینان کامل این موضوع را تضمین می‌کنیم همچنین استقبال کشاورزان از این کود بیانگر این موضوع نیز هست. سایت بهسازان کشت در این زمینه مشاورین بسیارخبره و کاربلدی‌دارد که‌می‌توانند به‌شما کمک‌کنند.

سؤالات متداول همراه با پاسخ در رابطه با کود x10 شوک برای انگور

کشور تولید کننده و کمپانی مادر سازنده کود x10 شوک برای انگور چیست؟

کشور آمریکا و کمپانی پان آمریکن سازنده کود x10 شوک است.

بهترین زمان مصرف از کود x10 شوک برای انگور چه موقعی است؟

بهترین زمان اوایل دوره رشد تا قبل از برداشت محصول است.

کود x10 شوک برای انگور چه نوع کودی است؟

کود x10 شوک کود مایع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.