دسته‌بندی نشده

شرکت بهسازان تولید کننده موفق در زمینه کودهای آلی

شرکت بهسازان کمپوست

شرکت بهسازان بیش از یک دهه است که در عرصه تولید کودهای آلی فعالیت می‌کند. کارخانه این شرکت در شیراز واقع شده و دارای دو خط تولید کودهای آلی پودری و مایع است. محصولات این شرکت با مجوز وزارت جهاد کشاورزی و با برند آبنوس عرضه می‌گردد. مجموعه گروه تولیدی بهسازان با هدف تولید کودهای آلی و همچنین اشتغال زایی، امید دارد با ترویج کودهای ارگانیک گام مهمی در زمینه تولید محصولات ارگانیک و توسعه کشاورزی پایدار و همچنین کاهش هزینه های تولید بردارد.

کلیه فعالیت‌ها و محصولات تولید شده در این شرکت با نظارت و بهره‌گیری از تجارب متخصصین و مشاورین موسسه تحقیقات خاک و آب، در راستای خدمات رسانی و افزایش توان تولیدی کلیه محصولات کشاورزی و فضای سبز شهری کشور عزیزمان پایه‌ریزی گردیده است. امید است با توجه به ظرفیت‌های موجود تحول عظیمی در کاهش مصرف کودهای شیمیای و احیای خاک‌های ضعیف، همچنین تولید محصول ارگانیک در مهین عزیزمان گردیم.

شرکت بهسازان با ظرفیت تولید سالیانه بیش از ۲۰ هزار تن یکی از بزرگترین عرضه کننده کودهای آلی در ایران می‌باشد. در تولید محصولات این شرکت از فرایند ویژه و منحصر به فردی استفاده شده، همچنین به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی و تامین مواد اولیه باکیفیت، تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است که با استقبال بالایی از سوی کشاورزان و باغداران روبرو گردیده است.

این مجموعه توانسته با ارتباط موثر با کشاورزان مناطق مختلف کشور و همچنین همکاری با مراکز تحقیقاتی، نیازهای واقعی کشاورزان را متناسب با هر منطقه شناسایی کرده و با ارزیابی دقیق از نیاز خاک و همچنین گیاهان مختلف در هر منطقه، نیاز کشاورزان و رضایت آنها را مد نظر قرار داده و به لطف خدا توانسته توفیقات زیادی را در این زمینه کسب نماید.

هدف ما تولید محصولات ارگانیک با هزینه کم و بهروری بالا می باشد و برای تداوم آن تلاش خواهیم کرد.

 

جهت ارتباط با ما و اطلاع از قیمت محصولات شرکت بهسازان با ما تماس بگیری

مشاوره:      ۰۹۱۷۹۱۶۶۰۱۸

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۵۲۳۸۷۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.